Whisky Signatory Mortlach 11YO 2009 46% 0,7l

Whisky Signatory Mortlach 11YO 2009 46% 0,7l

2813
Vypredané
49,50 €
S DPH


Za tento produkt získate 49 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 49 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,45 €.


 
Alkohol
46%
Druh
Single Malt
Vek
11-ročný
Pôvod
Škótsko

Signatory Scotch môže byť najviac znalým nezávislým fľašovateľom whisky škótskeho pôvodu na svete. Signatory hľadá slady z najlepších liehovarov v Škótsku, vyberá najlepšie várky a na fľašovanie používa len najjemnejšie sudy. Výsledný „single, single, single malt“ je tak exkluzívny, ako sa len dá. Čo znamená „single, single, single malt“?

Signatory získava rôzne sudy z liehovarov v celom Škótsku, fľašuje ich pod značkou Signatory a potom ponúka tieto single malty, ktoré sa inak bežne nachádzajú iba v blendoch, trhu. Sú vyberané konkrétne destilácie a šarže z nezávislých liehovarov. Znalci zo Signatory ochutnajú každý sud a vyberú z každej dávky iba tie najlahodnejšie. V rovnakom čase sa fľašuje vždy len jeden sud. Každá fľaša Signatory má vlastnosti, ktoré predstavujú jedinečnú príchuť, farbu a vekový profil daného suda. Každú fľašu Signatory možno identifikovať podľa dátumu destilácie, dátumu fľašovania, čísla sudu a čísla fľaše.

Značka ponúka hneď niekoľko kolekcií whisky- 86 Proof, Cask Strength a Un-chillfiltered. Každá je originálna a špeciálne zameraná. Single malty z rozmanitých liehovarníckych oblastí v Škótsku, komplexný výber prirodzene silných whisky či chladom nefiltrované whisky. Každá kolekcia a každá konkrétna fľaša ponúka jedinečný zážitok. Doprajte si whisky od Signatory!

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií