Whisky Arran Port Cask

Whisky Arran Port Cask 50% 0,7l

2821
49,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 49 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 49 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,45 €.


 

Arran Port Cask Finish po tradičnom dozrievaní sa pridáva do použitých sudov portského červeného vína. Majster liehovaru starostlivo dohliada na druhé obdobie dozrievania, aby dosiahol dokonalú rovnováhu medzi sudom a skutočným, sucho-ovocným charakterom Arran.

Vrstvené ovocie a koreniny skombinované s pečeným jablkom na škorici so slivkovým pudingom s hrozienkami. Chuť sa ďalej otvára aby odhalila teplý jačmeň na sladkom pozadí hrušky. Vanilka a čerstvé citrusy prechádzajú do sušeného ovocia a orieškov. S kvapkou vody odkrýva viac mandarinky a medu.

Alkohol
50%
Druh
Single Malt
Balenie
Kartónik
Pôvod
Škótsko

Liehovar Arran je jediným funkčným liehovarom na ostrove, ktorý bol v minulosti domovom pre mnoho nezákonných výrobní destilátov na západnom pobreží Škótska. Je to miesto, kde sa destiluje jedinečný charakter ostrova Arran, známy aj ako Škótsko v malom, do nezameniteľnej whisky.

Lokálna voda, mikroklíma a kvalitný vzduch výrazne ovplyvňujú destiláciu a zrenie alkoholu. Geografická poloha je kľúčom k charakteristickým vlastnostiam tejto whisky. Whisky liehovaru Arran sú typické tým, že nemajú rašelinový charakter a nie sú dofarbované karamelom. Vo whisky je tak možné objaviť skutočného prírodného ducha. 

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií