Whisky Proper No. Twelve 40% 0,7l

Whisky Proper No. Twelve 40% 0,7l

2148
29,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 29 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 29 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,45 €.


 

MMA bojovník a boxer Conor McGregor vstúpil do ringu výroby whisky, ktorú pomenoval Proper No. Twelve. Je to zmesová whisky z liehovaru Bushmills. Číslo 12 v názve je symbolické. Je to označenie časti Dublinu, v ktorej McGregor vyrastal.

Aróma: vanilkový lusk, kvetinový jačmeň a santalové drevo.

Chuť: ovocie zo sadu, med a biele korenie.

Záver: dubové drevo, dotyk karamelu.

Alkohol
40%
Druh
Blended
Pôvod
Írsko
0001-01-01

Zápasník a boxer MMA Conor McGregor vstúpil do kruhu whisky s Proper No. Twelve. Tím odborníkov použil sladové a obilné whisky pochádzajúce z bourbonových sudov a vytvoril takmer 100 zmesí pred tým, než vytvorili tú jednu, správnu fľašu. Proper No. Twelve má svoje meno podľa Dublinu 12, oblasti, kde McGregor vyrástol.

Right No. Twelve's Triple Distilled je ultrajemná zmes zlatého obilia a sladu s nádychom vanilky, medu a opečeného dreva pre bohatú komplexnosť.

Zakladateľ Conor McGregor a jeho tím hľadali miesto a ľudí, ktorí zdieľali rovnakú vášeň pre Írsko a jeho whisky. Našiel ho v najstaršom liehovare na whisky v Írsku a so svojím hlavným liehovarom tak vytvorili jedinečný a špeciálny blend.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií