Whisky Islay Storm GB 40% 0,7l

Whisky Islay Storm GB 40% 0,7l

1765
29,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 29 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 29 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,45 €.


 

Islay Storm škótska whisky sa vyrába zo 100% sladového jačmeňa v malom známom liehovare ostrova Islay.

Odráža podstatu jedinečnej a tajomnej energie, ktorá obklopuje slávny ostrov a rozširuje spektrum ostrovných whisky, ktoré pôvodne spájajú klasické dymové a rašelinové tóny s náznakmi mora a pikantnou sladkosťou.

Po naliatí whisky do pohára pocítite jej vôňu nesúcu arómu rašeliny, vanilky, slanosti a ovocia, ktoré postupne formujú príjemné odtiene soľného karamelu. Dúšok whisky prináša silné rašelinové tóny, po ktorých začínate rozlišovať celý rad odlišných tónov. Vyskytuje sa vanilka, nasleduje mierne sladká ovocná a ananásová chuť a nakoniec korenie, po ktorom všetko končí dlhým krémovým nádychom, v ktorom si konkurujú tóny dymu, korenia a slanosti.

Pre svoje originálne vlastnosti bolo whisky Islay Storm udelené strieborné ocenenie na medzinárodnej súťaži vín a destilátov „IWSC 2017“.

Whiskey Islay Storm dokonale ladí s pečeným mäsom. Hodí sa do silných kokteilov a pridanie jednej kocky ľadu do pohára zjemní jej chuť.

Teplota podávania: 18-20 °С

Farba: zlatý jantár

Vôňa: tóny rašeliny, vanilky a slaného karamelu s ľahkými ovocnými tónmi

Chuť: sladká vanilka, ľahký dym, tóny ovocia, dreva a korenia, ale aj slané morské odtiene

Dochuť: stredne dlhá, krémová. Rašelina a dym s tónmi vanilky, korenia a morskej soli

Alkohol
40%
Druh
Single Malt
Balenie
Kartónik
Pôvod
Škótsko
0001-01-01

Islay Storm zachytáva podstatu jedinečnej a tajomnej energie, ktorá obklopuje slávny ostrov Islay. Nachádzajúc sa pri západnom pobreží Škótska, Islay je v milosrdenstve mocného Atlantického oceánu, ktorého zradné búrky utvárajú krajinu už tisíce rokov. Zúriace moria, divoké prúdy a skryté skaly spečatili osudy stovky lodí. Potom prídu pokojné slnečné dni, biele piesočné pláže a jazerá plné minerálnej vody.

Islay malty sú na rozdiel od iných sladových whisky robustné, dymové a rašelinové, s náznakmi mora a korenistou sladkosťou - kombinujúc dravosť a pokoj tohto čarovného ostrova.

Islay strom získala ocenenie „SILVER - OUTSTANDING“ v súťaži IWSC INTERNATIONAL WINES AND SPIRITS COMPETITION 2017. Toto ocenenie získavajú whisky, ktoré v ochutnávke naslepo dosiahnu hodnotenie v rozsahu 86 až 89,9 boda.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií