Whisky Famous Grouse Gold Reserve 12YO 40% 1l

Whisky Famous Grouse Gold Reserve 12YO 40% 1l

1754
33,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 33 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 33 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,65 €.


 

Luxusná škótska whisky The Famous Grouse Gold Reserve je zmesou jačmennej a obilnej whisky. Jej zloženie pozostáva zo 40% slávnej whisky ako Macallan a Highland Park a je 12 rokov starostlivo uchovávaná v dubových sudoch po sherry, kde získava svoju rafinovanú chuť a vôňu.

The Famous Grouse Gold Reserve - nápoj je veľmi jemný a dokonale vyvážený, s jemnou kvetinovou a ovocnou arómou. V ovocnej chuti sa objavujú ľahké odtiene dymu, karamelky a korenia, ktoré sa menia na stredne dlhú dochuť s drevitými tónmi a nádychom obilnín.

Whisky The Famous Grouse je vynikajúca zmes, uznávaná a oceňovaná svetovými odborníkmi. Stala sa skutočným klasickým príkladom zlatého štandardu blendovanej škótskej whisky, ktorá si svoju pozíciu rok čo rok potvrdzuje.

Teplota podávania: 20-22 °С

Farba: zlatá s oranžovými odleskmi

Vôňa: nasýtená, sladová. Postupne sa striedajú tóny limetky, karamelu a hrozienok

Chuť: bohatá, plná a hodvábna. Jablká Cox a karamel, sa postupne presúvajú do nuansy orechov, kávových koláčov a drevitých odtieňov

Dochuť: čistá, polosuchý záver s dobrou dĺžkou. Trochu vlašského orecha s krémovitými tónmi a príjemnou horkosťou

Alkohol
40%
Druh
Blended
Vek
12-ročný
Balenie
Kartónik
Pôvod
Škótsko
0001-01-01

Vo Famous Grouse všetci veria myšlienke, že život nie je o hľadaní slávy, ale o robení správnych vecí. Ak sa sústredíte na niečo dobré, sláva si vás nájde.

Toto je filozofia, ktorou sa spoločnosť riadi od roku 1800. Zakladateľ, Matthew Gloag, sa obklopil zamestnancami a dodávateľmi s kombináciou zručností a odborných znalostí. A títo ľudia sa stretli, aby vytvorili značku Grouse. Vízia bola jednoduchá: vytvoriť najlepšiu blendovanú whisky.

Postupom času popularita značky rástla a nakonic sa premenovala na "The Famous Grouse". Dodnes ich korene pevne siahajú k začiatkom. Samozrejme veci sa vyvýjali, ale štyri hlavné princípy a spôsob podnikania ostali rovnaké. Stále spája najjemnejšie zrná, čistú škótsku vodu a starostlivo ochutené sherry a bourbonové sudy, pre vytvorenie jedinečne bohatej whisky.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií