Vodka Crystal Head 40% 0,7l

Vodka Crystal Head 40% 0,7l

2145
38,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 38 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 38 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,90 €.


 

Celý proces výroby Crystal Head vodky je v duchovnom posolstve. Pri tvorbe sa využívajú iba najčistejšie prírodné zdroje. Voda pochádza z panenskej, nedotknutej prírody Newfoundlandu v Kanade, ktorý je známy svojou bohatou kultúrou a legendami. Vodu niekoľkokrát filtrujú a posledné fázy prechádzajú trikrát cez Herkimerské diamanty.

Tvorcovia plánovali vodku zachovať dokonale čistú a prirodzenú, čo sa im aj podarilo a teda Crystal Head neobsahuje žiadne cukry, citrusové oleje a pod.

Alkohol
40%
Balenie
Kartónik
Pôvod
Kanada
0001-01-01

Dan Aykroyd, známy kanadský herec a významný výtvarník John Alexander chceli vyrobiť fľašu hodnú jednej z najčistejších vodiek na svete. Symbol života, odrážajúci osvietenie a silu, obsahujúci oceňovaný biely alkohol prírodnej čistoty. Inšpirovali sa legendou o krištáľových lebkách, nájdených v rôznych častiach sveta. Boli vyrábané zo vzácnych kameňov a prežili tisícročia. Patria medzi záhady, o ktorých doteraz nie je jasné ako a prečo sú tu.

Prírodne jemná vodka. Broskyne a kukurica najvyššej kvality sa štyrikrát destilujú do neutrálneho destilátu a miešajú sa s vodou z kanadského Newfoundlandu. Destilát sa potom sedemkrát filtruje cez tri vrstvy diamantov Herkimer- polodrahokamových kryštálov. 

Crystal Head neobsahuje žiadne prísady navyše. Žiadny glycerol, citrusové oleje ani cukry. Nepridáva sa nič naviac, Crystal Head je len čistá prírodná chuť.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií