Vodka Legend of Kremlin 40% 0,7l

Vodka Legend of Kremlin 40% 0,7l

1670
34,50 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 34 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 34 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,70 €.


 

Legend of Kremlin nás privádza späť ku kolíske ruskej vodky je inšpirovaná prastarým receptom a plnená do fliaš, ktorých tvar vychádza z pôvodnej formy stredovekých karáf, slúžiacich za dávnych čias v cárskom Rusku výhradne na plnenie najkvalitnejšou a najdrahšou vodkou. Ako vzor poslúžili 500-ročné karafy zo sklárskej manufaktúry kniežaťa Potemkina, cárskeho dodávateľa. Tie sú od roku 1918 súčasťou veľkolepej expozície ruského skla a krištáľu na Boľšoj Dimitrovke v Petrohrade.

Limitovaná edícia vodky Legenda Kremľa v štýlovom knižnom boxe je vyrobená zo špeciálneho obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96,5% alkoholu) a mäkkej vody z Itarskej artézskej studne. Päťnásobnou destiláciou a pridaním prírodných zložiek získava osobitú chuť a rafinovanú vôňu. Hoci sa jej tradícia začala písať iba v roku 2004, už získala 11 cien Grand Prix a 9 zlatých medailí na najväčších medzinárodných i ruských súťažiach.

Alkohol
40%
Balenie
Kartónik
Pôvod
Rusko
0001-01-01

V roku 1430 objavil mních Isidor, z kláštora Chudov, na ktorého mieste dnes sídli Kremeľ, dlho zabudnutý spis.  Jeho oči zažiarili šťastím a už v priebehu pár dní sa pustil do práce. Hnaný vedomosťami a oddanosťou tradíciám, neúnavne pracoval, aby vytvoril krištáľovo čistý nápoj. Isidor stvoril originálny recept na vodku. Tá bola čoskoro objavená členmi ruskej kráľovskej rodiny a tak sa stala ich pochúťkou, ktorú si mohla vychutnávať len najvyššia spoločnosť. Recept ostal dlhé obdobie v tajnosti. Keď sa jeho znenie dostalo k širším masám ľudí, rozšírila sa vodka do všetkých kútov sveta a každý výrobca si ju prispôsobil  k svojej chuti. Postupne sa tak dokonalosť stvorená Izidorom vytratila. Našťastie, pôvodný recept sa nestratil a spoločnosťou Legend of Kremlin bola originálna vodka opäť vzkriesená k životu. Luxusne prepracovaná- od elegantnej fľaše v neopakovateľnom balení po spektrum chutí, ktoré sa objaví už pri prvom dúšku. Nechajte sa okúzliť legendou!

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií