• -15%
Víno Casa Lupo Amarone Valpolicela DOCG 2015 16% 0,75l

Víno Casa Lupo Amarone Valpolicela DOCG 2015 16% 0,75l

2252
32,26 € 37,95 € -15%
S DPH / Skladom. Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslané SPS kuriérom v ten istý deň

Žiadne bonusové body za tento produkt kvôli existujúcej akcii


 
Sladkosť vína
Suché
Alkohol
16%
Druh
Červené víno
Pôvod
Taliansko

Casa Lupo je „dcérska spoločnosť“ vinárstva Paladin vo Valpolicelle a pozostáva z 25 hektárov rozprestierajúcich sa medzi mestami Negrar a Illasi v provincii Verona. Návštevníci Benátska sa obvykle zdržiavajú pri Gardskom jazere alebo v kultúrne bohatom meste Rómea a Júlie, vo Verone. Milovníkov vína však budú lákať Ripassi a Amaroni pozdĺž južných svahov stredných Álp vedúcich dole do Valpolicelly.

Názov „Casa Lupo“ má pôvod v histórii regiónu, kde bola pred mnohými rokmi Valpolicella takmer celá pokrytá lesmi obývanými niekoľkými veľkými svorkami vlkov. Bol to doslova domov vlka, alebo po taliansky „Casa Lupo“. Biele vápenaté a hlinité pôdy sa používajú na kultiváciu červených odrôd viniča Corvina, Corvinone, Rondinella a Molinara. Stredomorské podnebie produkuje elegantné, sofistikované a veľmi zložité vína, ktoré potešia návštevníkov svojou vynikajúcou pitnosťou a dokonale sa spájajú s miestnou kuchyňou.

Doručenie objednávky kuriérom SPS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií