Goldkenn čokoláda plnená whisky Jack Daniels  100g

Goldkenn čokoláda plnená whisky Jack Daniels 100g

0144
4,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 4 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 4 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,20 €.


 

Čokoláda Goldkenn s náplňou Jack Daniels Old No. 7 je naozaj plná whisky so silou 8.5% v mliečnej čokoláde. Toto je ďalší jedinečný produkt od Goldkenn, so škálou originálnych chutí skrytých vo veľkorysých čokoládových tobolkách, plnených whisky.

Až raz ochutnáte tobolkovú čokoládu, jej Jack Daniels náplň sa vám bude rozliehať ústami. Tá intrnzita je taká veľká, že popri ľahkej chuti whisky ucítite na jazyku zároveň príjemné mravčenie. To je presne ten dojem, ktorý bude tomuto pocitu neustále dominovať. Takmer okamžite sa pritom prelína s chuťou mliečnej čokolády a v dokonalej rovnováhe vytvára fascinujúce chute sladkosti, horkosti a trpkosti zároveň. Tieto tóny otvárajú celú škálu nových chuťových pôžitkov, zrodených z tej najlepšej možnej chuti čokolády a whisky.

Tu budete vnímať každý tón bobúľ, ovocia, vanilky aj karamelu. Všetky spolu krásne vyznejú na pozadí čokoládových a drevito-orieškových nálad, nadýchaných extatickou dochuťou, ktorá sa lahodne kĺže po jazyku na niekoľko nekonečne slastných momentov, solídne dráždiach všetky bunky.

Tóny americkej whisky spolu so švajčiarskou čokoládou sú naozajstným pokušením pre milovníkov čokoládových pochúťok a ozajstnej whisky. Ak ste pripravení objaviť chuť čohosi nového, vyskúšajte likérom plnenú čokoládu Jack Daniels.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, kakaová hmota, Jack Daniel’s Tennessee whisky (8.5%), sušené plnotučné mlieko, sušené odtučnené mlieko, maslový tuk (mlieko), sušená srvátka (mlieko), emulgátor (sójový lecitín), prírodný extrakt z vanilky. Obsah kakaa min. 37%. Môže obsahovať stopy orechovvajec a lepku. Obsahuje alkohol, nevhodné pre deti.

Druh
Mliečna čokoláda
Lepok
bez lepku
Vajcia
bez vajec
Pôvod
Švajčiarsko

Švajčiarska značka čokolády, preslávená najmä vďaka svojej zlatej kolekcii čokolád. Nájdete tu zlaté mince alebo rovno zlaté tehly! Samozrejme, všetko s obsahom tej najlepšej švajčiarskej čokolády, na ktorej výrobu boli použité starostlivo vybrané zložky. Tak vznikla originálna kombinácia nádherného balenia a kvalitnej čokolády, spájajúca v sebe dva najsilnejšie symboly Švajčiarska- čokoládu a bankovníctvo. Okrem zlatej tu nájdete aj iné kolekcie, ako je napríklad likérová. Milovníci čokolády si pri značke Goldkenn spoľahlivo prídu na svoje!

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií