Venchi Bacio Di Dama tyčinka v mliečnej čokoláde s lieskovo-orieškovým krémom a sušienkami 200g

Venchi Bacio Di Dama tyčinka v mliečnej čokoláde s lieskovo-orieškovým krémom a sušienkami 200g

2291
16,00 €
S DPH / Skladom. Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslané SPS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 16 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


 

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, lieskové orechy z Piedmontu 12,6%, kúsky sušienok (ryžová múka, cukor, kukuričný škrob, kukuričná múka, slnečnicový olej, rastlinná vláknina (bambus), sójová múka, emulgátor: sójový lecitín, soľ, karamelizovaný cukor, kakaový prášok, prírodná vanilková aróma), 5,5% lieskovoorieškové sušienky (lieskové orechy 30%, maslo (z  mlieka), cukor, ryžový krém, tapioka, bambusová vláknina, kakaový prášok) 5,5%, kakaová hmota, sušená srvátka (z mlieka), emulgátor: sójový lecitín, bezvodý mliečny tuk, prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať stopy iných orechov.

Druh
Zmes čokolád
Lepok
bez lepku
Vajcia
bez vajec
Pôvod
Taliansko

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.

Doručenie objednávky kuriérom SPS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií