Yankee Candle vonná sviečka Midnight Summer 411g

Yankee Candle vonná sviečka Midnight Summer 411g

2352
22,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 22 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 22 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,10 €.


 

Sviečka Yankee Candle Midsummers Night Large je klasická, ľahko použiteľná sviečka s čistými prírodnými ovocnými extraktmi a omamnou, mužnou vôňou, ktorá kombinuje pižmo, pačuli, šalviu a mahagónovú kolínsku.
Počiatočná drevitá a bylinná vôňa, v ktorej sa mieša bergamot, limeta a citrusy, ustúpi hlavnej telovej vôni levandule, borovice a kvetinovej šalvie. To vrcholí pretrvávajúcim dojmom cédru, vetiver, borievke, šalvie a machu.

Táto sviečka veľkej veľkosti so svojím 100% prírodným bezolovnatým knôtom, ktorá sa skladá z prvotriedneho parafínového vosku a najkvalitnejších prísad z celého sveta, ponúka čisté a konzistentné horenie. Laboratórne testované a 100% recyklovateľné.

0001-01-01

Yankee Candle je najväčší a najuznávanejší výrobca sviečok na svete. Vyrábajú prémiové sviečky už viac ako 40 rokov a sú preslávení po celom svete pre svoju obrovskú škálu vôní a rôznych štýlov sviečok. Rovnako ako každá veľká spoločnosť, aj Yankee Candle začala za najskromnejších okolností. Zakladateľ Mike Kittredge sa v decembri 1969, keď mal šestnásť rokov, pasoval s veľkým problémom- nemal darčeky na Vianoce a peniaze tiež nie. Skrsol mu v hlave nápad- zhromaždil svoje detské pastelky a našiel prázdny kartón od mlieka. Roztopil ich, nalial horúcu tekutinu do kartónu a pridal knôt „požičaný“ zo sviečky v jedálni. Prvý kúsok kúpila suseda na návšteve a tak si mohol kúpiť lepší vosk z ktorého vyrobil ďalšie dve sviečky. Jednu predal a jedna sa stala darčekom na Vianoce.

Záujem o sviečky stále stúpal a do štyroch rokov od výroby prvej sviečky sa z hobby vyvinulo podnik jedného človeka. Začiatky boli časovo náročné ale do roku 1982 už zamestnávala firma viac ako tridsať zamestnancov. A neustále sa rozširovali... V roku 1983 mala Yankee Candle k dispozícii obchod s rozlohou 1600 štvorcových stôp.

Yankee reprezentuje najmä ich vášeň pre najvyššiu kvalitu vône. Remeslá spoločnosti Yankee sa prenášajú prostredníctvom ich generácií chandlerov (výrobcov sviečok) ako súčasť ich dedičstva, ktorí pokračujú vo vytváraní najkvalitnejšieho produktu a dôsledne testujú a kontrolujú každú vôňu, ktorá im prejde nosom.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií