WoodWick vonná sviečka s dreveným knotom Trilogy "Warm Woods" 275g

WoodWick vonná sviečka s dreveným knotom Trilogy "Warm Woods" 275g

2111
21,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 21 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 21 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,05 €.


 

Sklenené nádoby z ručne fúkaného skla a typické drevené viečko spolu tvoria bezchybnú harmóniu. Knôt z prírodného dreva s patentovaným tvarom a prémiový parafín ukrývajú znamenite zladené vonné esencie, ktoré miestnosť naplnia dlhotrvajúcou vôňou. Sójový vosk vo sviečke zaručuje dlhšie a čistejšie horenie a je biologicky rozložiteľný. Nechajte zrelaxovať všetky svoje zmysly vďaka jedinečným sviečkam Woodwick.

Vonná sviečka Woodwick Warm Woods prevoní váš domov drevitou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete cítiť skvelo.


 

0001-01-01

Podmanivá vôňa a jedinečné praskanie luxusných sviečok Woodwick zahreje na duši a zútulní váš domov. Zvuk horiaceho krbu a praskajúceho dreva vytvoria dokonalú atmosféru v každej domácnosti. Všetky zmysly si môžu vychutnať tento intenzívny zážitok. Elegantný a sofistikovaný dizajn sviečok bude dokonalo ladiť s každým interiérom.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií