Rum Coloma 8YO 40% 0,7l

Rum Coloma 8YO 40% 0,7l

2682
31,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 31 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 31 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,55 €.


 

Coloma sa vyrába z dvoch druhov cukrovej trstiny v Kolumbie. Dozrieva po dobu 8 rokov v sudoch po bourbone a v závere cca 3 mesiace dozrieva v malých sudoch po kávovom likéry, čo z neho robí unikátny a veľmi príjemný rum.

Alkohol
40%
Druh
Hnedý
Vek
8-ročný
Balenie
Kartónik
Pôvod
Kolumbia
0001-01-01

Rum Ron Coloma bol vytvorený pod storočnými stromami kávovej usadlosti Hacienda Coloma, ktorá sa nachádza vo výške 1 700 metrov nad morom, v srdci Kolumbie.

Počas svojho života sníval Don Alberto Constain Medina o vytvorení rumu veľkého kolumbijského charakteru. A len čas mu dokázal splniť sen.

Majstri rumu Sandra Reateguí a Judith Ramirez vymysleli tento melasový rum z cukrovej trstiny s kontinuálnym a tradičným (metódou non-solera) dozrievaním v sudoch z amerického duba - predtým používanými v Bourbone - a dokončený v sudoch, ktoré sa predtým používali na dozrievanie kávového likéru Coloma.

Jemnosť a vyváženosť rumu Ron Coloma s vodou z Ánd filtrovanou v starých filtroch na kávu od Hacienda Coloma, očarujúco odráža jej pôvod ručnej výroby.

Sortiment rumov oplýva svetlohnedou až mahagónovou farbou, špecifickými chuťami a vôňami ktoré sa spájajú do harmonických komplexov v podobe originálnych kolumbijskych rumov.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií