Lindt Thins Dark tenučké plátky horkej čokolády 125g

Lindt Thins Dark tenučké plátky horkej čokolády 125g

0030
6,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 6 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


 

Thins Tmavá čokoláda od Lindt - delikátne krehké plátky z horkej čokolády s neuveriteľnou štíhlosťou. Intenzívna horká čokoláda, ktorá sa rozplýva na jazyku ako sladký film. Pocíťte na okamih kvalitu najvyššieho umenia výroby čokolády.

Tmavé tóny sa v chuti striedavo premiestňujú v spektre tabakových listov, zvitkov kasie, ružových lupeňov a lúpaných slnečnicových semienok. V úvode je najvýraznejšou chuť pražených bôbov, ktorá v zemitom akorde prechádza do odtieňov drevitých chutí muškátového orieška a kasie. V suchej a krátkej dochuti zas na seba preberá jemnejšie florálne podoby ruží, vanilky a slnečnice.

Výnimočne intenzívna chuť vo výnimočne intenzívnom trvaní si zaslúži nápoj, ktorý by ju dokázal správne oživiť. Siahnite preto po poháriku škótskej, alebo miešanej whisky.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový struk, obsah kakaovej sušiny v čokoláde najmenej 52%. Môže obsahovať lieskové oriešky, mandle a mlieko.

Druh
Horká čokoláda
Lepok
bez lepku
Vajcia
bez vajec
Mlieko
bez mlieka
Pôvod
Švajčiarsko

Švajčiarski majstri čokolády sa pri výrobe čokolády značky Lindt starostlivo zameriavajú na každý detail. A tak sa stala čokoláda Lindt symbolom tej najvyššej jemnosti, ktorú možno vo svete čokolády dosiahnuť. Na jej prípravu sa využívajú kvalitné kakaové bôby odrody Criollo a Trinitario. Tie sa melú, miešajú, roztierajú či ohrievajú- to všetko preto, aby vzniklo čokoládové potešnie rozplývajúce sa na jazyku. Vďaka unikátnym spojeniam so zaujímavými prísadami, si značka Lindt získala srdcia všetkých milovníkov dobrej čokolády.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Odoslanie objednávok vykonaných po 13:00 bude zaistené v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií