Barbar Blonde silný ale 0,33l

Barbar Blonde silný ale 0,33l

0922
3,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 3 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 3 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,15 €.


 
Pivo Barbar vás poteší svojou sladovou chuťou a jemnou príchuťou medu. Je varené z vody z artézskych studní, ktoré sa nachádzajú na pozemku pivovaru. Ovocná, trochu citrusová a naozaj medová vôňa, zlatá farba s červeným nádychom, ovocno - korenistá chuť s medovou sladkosťou si získa každého milovníka zlatého moku.
Alkohol
8%
Druh
Svetlé
Pôvod
Belgicko
0001-01-01

V roku 1996 bola v pivovare Barbãr zahájená výroba novátorskeho piva, obohateného medom. Výroba piva je založená na rodinných tradíciách. Pivo Barbãr vás očarí svojou sladovou a jemnou chuťou medu. Využíva sa voda z artézskych studní v okolí pivovaru, v južnom Belgicku. Táto oblasť je známa svojou výraznou rozmanitosťou pív, ktoré sa tu vyrábajú a jedným z nich je práve Barbãr.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 14

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií