Maslové sušienky Jules Destrooper 35g

Maslové sušienky Jules Destrooper 35g

1080
0,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Žiadne bonusové body za tento produkt


 

Značka Jules Destrooper už takmer dvesto rokov kombináciou pôvodného receptu jednoduchých výrobkov, korení, tradícií a remeselnej zručnosti vytvára výraznú chuť sušienok.

Maslové sušienky sú výnimočne krehké a chrumkavé sušienky vyrobené výlučne z prírodných surovín. Vynikajúce sústa dômyselnosti, ktoré kombinujú chuť karamelu ľahkú ako vánok s lahodným nádychom vanilky. Tieto sušienky, ktoré sa ešte stále pečú podľa rodinného receptu z 19-teho storočia, majú za stolom stále svoje čestné miesto. Maslové sušienky Jules Destrooper Butter Crisps sú skutočnou legendou.

Maslové sušienky Jules Destrooper sú skvelým pohostením, keď potrebujete ponúknuť hosťom dezert a zároveň skvostným darčekom, ktorý príjemne prekvapí a pozdvihne náladu. Chutia výborne samotné, ale aj s rôznymi druhmi džemov. S nápojmi, zmrzlinou, ovocím alebo penou. Či dokonca ako ingrediencia do dezertu.

Ak raz tieto sušienky ochutnáte, budete sa k nim znova a znova vracať. Koniec koncov, odolávať tomuto pokušeniu je zbytočné. Vyvážená chuť a lahodná vôňa vás presvedčia o tom, aby ste odložili denné povinnosti nabok a skutočne venovali svoj čas vychutnaniu si tejto znamenitej maškrty, ktorú si denne volia znalci z celého sveta.

Vychutnajte si jedinečnú chuť lahodných belgických sušienok, vďaka ktorým zažijete vy, vaša rodina a priatelia množstvo znamenitých a radostných chvíľ.

Zloženie: pšeničná múka, cukor, maslo 18% (mlieko), vajcia, morská soľ, kypriaca látka: uhličitan amónny. Môže obsahovať stopy sóje a rôznych druhov orechov.

Sója
bez sóje
Pôvod
Belgicko

Jules Destrooper začínal pečením tenkých mandľových sušienok, ktoré používal ako pozornosť pre svojich zákazníkov. Vďaka majiteľovi hotela Teirlinck, jednému zo zákazníkov, sa sušienky dostali do povedomia a obľuby britských zákazníkov a výroba sa začala rozširovať, lebo o chutné sušienky bol veľký záujem.

Neskôr prišlo aj rozšírenie sortimentu a dnes už je možné vybrať si zo štedrej ponuky sladkého chrumkavého potešenia od spoločnosti Jules Destrooper- maslové, mandľové, pomarančové či malinové sušienky, maslové wafle ale aj chutné orechové florentínky. A toto je len časť toho, čo Jules Destrooper ponúka. Príjemné spojenia chutí v tenkej sušienke. 

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií