Knossos prírodné čierne olivové mydlo s vulkanickým lávovým pieskom 100g

Knossos prírodné čierne olivové mydlo s vulkanickým lávovým pieskom 100g

2166
2,10 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 2 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


 

Tradičné grécke tuhé olivové mydlo Knossos s vulkanickým lávovým pieskom je veľmi účinné, ale zároveň aj dostatočne šetrné pre všetky typy pleti. Obsahuje 75% olivového oleja a vďaka tomu pokožku naozaj dokonale vyživuje aj regeneruje. Je vhodné k hygiene celého tela. Možno ho použiť aj pri holení, na umývanie vlasov či na ručné pranie jemného oblečenia.


Vďaka vysokému podielu olivového oleja mydlo pokožku šetrne umyje, bez toho aby narušovalo jej prirodzenú ochrannú vrstvu. Olivový olej je už po tisíce rokov známym prostriedkom pre zvláčnenie a regeneráciu tej najsuchšej či podráždenej pokožky. Je bohatý na vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny.


Zloženie: olivát sodný, voda, parfum, vulkanický piesok, chlorid sodný, lyral, butylfenylmetylpropión, linalol, citronelol, hexylcinnamaldehyd, limonén.

Pôvod
Grécko
0001-01-01

Rodinné skúsenosti v spoločnosti Knossos s mydlom z olivového oleja majú dlhú históriu a datujú sa do roku 1955 do horskej dedinky Kréta (Ierapetra Malles). V súlade s tradičnými výrobnými postupmi sú mydlá Knossos zaručene výnimočnej kvality a neobsahujú chemické konzervačné látky ani farbivá. Ide o prírodný produkt vyrobený zo 100%- ného olivového oleja.

Mydlá sú dobre kombinovateľné s inými prísadami ako rôzne parfumy alebo bylinky, prípadne harmanček, levanduľa, aloe, jazmín a pod. Je tak možné vybrať si svoju obľúbenú vôňu, ponuka je naozaj štedrá. Vďaka svojmu prírodnému pôvodu a čistým zložkám je najzdravším a ideálnym produktom na čistenie pokožky.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Odoslanie objednávok vykonaných po 13:00 bude zaistené v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 15

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií