Gin Mare 42,7% 0,05l

Gin Mare 42,7% 0,05l

1970
5,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 5 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 5 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,25 €.


 
Alkohol
42,7%
Pôvod
Španielsko
0001-01-01

Pitie Gin Mare vás dopraví na pobrežie Stredozemného mora. Pohladenie večne modrej oblohy, charakteristickej vône rozmarínu, bazalky a tymiánu, morského vánku na koži... Gin Mare sa vyrába tradičnými stredomorskými technikami, prostredníctvom citlivej macerácie a nezávislej destilácie, zvýrazňujucej všetky vlastnosti každej z botanických prísad v konečnom produkte.

Výraba sa v malom španielskom meste Dorado a pri jeho príprave sa využívajú typické byliny stredozemnej oblasti. Okrem jalovca, pomarančovej a citrónovej kôry, kardamónu a koriandra sú použité aj menej tradičné arbequinske olivy, tymián, rozmarín alebo bazalka. Všetky bylina, okrem citrusov, prechádzajú procesom 24- hodinovej macerácie v obilnom alkohole a následne sa samostatne destilujú. Citrusy sa macerujú 300 dní až do doby destilácie. Všetko sa následne mieša a plní do elegantnej fľaše. Výsledkom je orginálny Gin zo stredomorskej oblasti, Gin Mare.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií