Martinez Somalo krájaná klobása chorizo 100g

Martinez Somalo krájaná klobása chorizo 100g

2642
2,50 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 2 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


 

Zloženie: bravčové mäso a tuk, soľ, paprika, dextróza, sacharóza, dextrín, rastlinný proteín (hráškový), stabilizátor (difosforečnany), cesnak, antioxidanty (extrakty z rozmarínu, askorban sodný, citrát sodný), konzervanty (dusičnan draselný, dusitan sodný).

Lepok
bez lepku
Vajcia
bez vajec
Mlieko
bez mlieka
Sója
bez sóje
Pôvod
Španielsko
0001-01-01

Martínez Somalo založil v roku 1901 Don José Martínez Campo. Don José bol súčasťou veľkej rodiny a niekoľko súrodencov sa venovalo výrobe a predaju mäsových výrobkov. V tom čase to boli výrobky z bravčovej suroviny a Don José s nimi obchodovali vo svojom rodnom meste a najbližších dedinách. Spracovateľský závod sa nazýval „La Gloria Riojana“.

Druhá generácia, Don José Martínez Somalo, syn zakladateľa, bol začlenený do svojho otcovského podnikania v mladom veku. Začal prvú etapu modernizácie primitívneho spracovateľského závodu "La Gloria Riojana", pridelil niekoľko miestností na sušenie choriza a časť z nich na solené šunky.

Od mája 2011 spoločnosť riadi štvrtá rodinná generácia- Doña Elena, Don Juan José, Don José a Don Lino Miguel, ktorí si zachovávajú rodinného ducha, ale s podporou cenných a spoľahlivých odborníkov na riadiacich pozíciách, aby mohli svojim zákazníkom priniesť len to najlepšie zo svojej produkcie.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 13

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií