Elpozo Chorizo saláma krájaná 80g

Elpozo Chorizo saláma krájaná 80g

2478
Vypredané
2,00 €
S DPH


Za tento produkt získate 2 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


 

Zloženie: bravčové mäso a slanina (na 100 g hotového výrobku bolo použitých 121 g bravčového mäsa), jedlá soľ, mletá papirka, sušené mlieko, kukuričná dextróza, korenie, stabilizátor: E450, antioxidant E301, konzervačné látky: E250, E252, farbivo E120. Môže obsahovať sójové bôby.

Lepok
bez lepku
Vajcia
bez vajec
Pôvod
Španielsko
0001-01-01

Spoločnosť bola založená v roku 1954 a korene má v lahôdkárstve otvorenom v Alhama de Murcia v roku 1936.

Elpozo je obľúbenou značkou španielskych domácností, pretože štyri z piatich konzumujú ich výrobky. S viac ako 60-ročnou históriou pôsobia v 80 krajinách sveta a sú priekopníkmi v oblasti zdravých potravín, čerstvého mäsa, ako aj spracovaných a konzervovaných výrobkov. S filozofiou neustáleho zlepšovania venujú veľkú časť svojich zdrojov na výskum a vývoj vyvážených a výživných a veľmi chutných potravín, čo prinesie príjemný zážitok.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Odoslanie objednávok vykonaných po 13:00 bude zaistené v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií