Likér Mozart White Chocolate Cream 15% 0,5l

Likér Mozart White Chocolate Cream 15% 0,5l

0671
13,20 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslané GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 13 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


 

Mozart White Chocolate Vanilla Cream je vyrobený výhradne z najlepších surovín, ktoré sú starostlivo vyberané na výrobu. Biely čokoládový likér obsahuje čerstvý krém, najlepšie kakaové maslo, pravú vanilku Bourbon z Madagaskaru, granulovaný cukor a destilát z čistého cukrového cukru.
 
Kakaové maslo sa pridáva do odtučneného čerstvého krému, čo vytvára nižší obsah tuku a dlhšiu skladovateľnosť. Skutočná vanilka sa maceruje v destiláte z jemného repkového cukru. Pomocou špičkového procesu sa macerát potom roztaví spolu s granulovaným cukrom, karamelom, krémom a stredným rezom destilátu, aby sa vytvoril hotový výrobok.

Aromatická vanilka, lahodný karamel, čerstvá smotana a ovocné tóny bielej čokolády spolu tvoria lahodne zamatový nápoj so ženským nádychom. Ľahký, elegantný a zvodný.

 

Alkohol
15%
Druh
Čokoládové likéry
Pôvod
Rakúsko

Prvotriedne čokoládové likéry z Rakúska. Už pomenovanie samotnej spoločnosti naznačuje, že sa spoločnosť Mozart snaží dosiahnuť najvyššiu kvalitu a dokonalosť. Mozartové čokoládové nápoje sú poctou Mozartovi a jeho rodnému mestu Salzburg. Za každou fľašou stojí 150 rokov skúseností v odvetví liehovín. Neustále zdokonaľovanie a neustála vášeň pre inováciu urobili značku tým, čím je dnes - lídrom na trhu s čokoládovými nápojmi. Mozartové čokoládové likéry sú známe ako najlepší spôsob, ako si vychutnať čokoládu. Aj mnohé recepty na koktejly obsahujú tieto jemné salzburské likéry preto, aby získali nezameniteľné čokoládové podtóny.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií