Armaňak Prince D'Arignac XO 40% 0,7l

Armaňak Prince D'Arignac XO 40% 0,7l

2832
29,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 29 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 29 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,45 €.


 

Armaňak Prince D'Arignac XO vyrobený z odrody hrozna Ugni blanc vo Francúzsku. Zrel minimálne 9 rokov vo francúzskych dubových sudoch, čoho výsledkom je excelntná vyváženosť medzi drevom a ovocím. Armaňak má bohatú chuť s výraznými sviežimi ovocnými tónmi, zaoblenú, plnú života a dreva.

Alkohol
40%
Druh
Armaňak
Vek
XO
Balenie
Kartónik
Pôvod
Francúzsko

Prince d’Arignac, známy ako „plameň terroir“, je malý výrobca, jeden z niekoľkých typických výrobcov v oblasti Armagnacu. Princ D'Arignac je tak veľkou neznámou, že bol predtým mylne považovaný za nevýznamného nezávislého fľašovateľa armagnacu. V skutočnosti je to výrobca priamo z z oblasti Armagnac. Nenachádza sa však vo francúzskom meste Arignac, ktoré ani neleží v regióne Armagnac.

Titul princa D’Arignaca nesúvisí so žiadnym princom ani jednotlivcom a taktiež nesúvisí ani so značkou vín Baron d’Arignac. Tento armagnac sa vyrába pomocou nepretržitej destilácie, na rozdiel od destilačných prístrojov z odvetvia koňaku a whisky. Narodil sa z manželstva zeme a ohňa, vyrobený z hrozna zo selektívnej a tradičnej vinohradníckej oblasti Armagnac.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií