Koňak Pierre Ferrand Ambre 40% 0,7l

Koňak Pierre Ferrand Ambre 40% 0,7l

2694
45,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 45 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 45 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,25 €.


 

Koňak Pierre Ferrand Ambré je oslavou lahodnej vône kvitnúceho viniča, ako aj tónov hrušiek a sliviek typických pre oblasť Premier Cru de Cognac (Grande Champagne). Táto úroveň komplexnosti a lahodnosti bola dosiahnutá destiláciou tradičnej odrody hrozna Ugni Blanc a raritnej odrody Colombard prinášajúcej intenzívne a nežné kvetinové tóny. Bodkou k dokonalosti bolo už len zrenie v sudoch z dubu zimného, ktorý tomuto výnimočnému koňaku prepožičal jemné vanilkové podtóny a nádherne jantárovú farbu.

Farba: zlatisto-jantárová

Vôňa: jemne vanilková s kvetinovými tónmi ruže a fialiek, marhule, slivky, sladké jablko, karamel a hrušky

Záver: biele dužinaté ovocie biele dužinaté ovocie

Alkohol
40%
Druh
Koňak
Balenie
Kartónik
Pôvod
Francúzsko

Vychutnávanie si koňaku Ferrand znamená nielen účasť na príjemnej chvíli, ale aj účasť na chvíli zdieľania dojmov a vytváraní týchto neočakávaných elixírov schopných vyvolať pozoruhodné emócie. Od nikdy nekončiacich vynálezov, ktoré vdýchnu nový život starodávnym technikám, až po spoločné chvíle medzi zručným tímom a eaux-de-vie, kedy je do každej kvapky vštepovaná láska.

Týmto praktickým prístupom z vinice k fľaši prináša Ferrand do koňakov jedinečné vlastnosti, ktoré vedú k zážitkom a originálnym vnemom. Desať generácií synov sa inšpiruje povestnými úspechmi a koňakovým dedičstvom. S veľkou hrdosťou pokračujú v kreativite, túžbe po živote a vášni pre tento dokonalý alkohol.

Od koňaku 1840 Original Formula, historický koňak vytvorený s ohľadom na koktaily, cez Ambré, ktoré zdôrazňuje hrozno Colombard, až po 10 Génération, ktorý bol vytvorený na počesť bohatého dedičstva rodiny Ferrandovcov, má každý z koňakov svoj príbeh. Spolu tvoria súhvezdie Ferranda a ligotajú sa s tajomstvami vekov.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií