Koňak Courvoisier VS 40% 0,7l

Koňak Courvoisier VS 40% 0,7l

0369
27,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 27 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 27 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,35 €.


 

Koňak Courvoisier VS (Francúzsko) je spojením vybraných alkoholov regiónov Fins Bois a Petite Champagne, zrejúcich po dobu 3-8 rokov v súdkoch z dubov z lesov Limousin.

Táto zmes je renomovaná kvôli svojej intenzívnej aróme s náznakmi hrozna, hrušiek, citrusov a ďalšieho ovocia, neobyčajne sviežej chuti s absolútne vyváženým pomerom drevitých, ovocných a kvetinových tónov, opakovane oceňovaných najvyššími oceneniami na prestížnych medzinárodných súťažiach. Pre tieto vlastnosti si koňak Courvoisier VS nezameníte so žiadnym iným nápojom stupňa VS.

Pôsobivá chuť predurčuje Courvoisier VS ako nápoj zároveň na slávnostnú príležitosť aj nenútené posedenie pri kozube (v tom druhom prípade navrhujeme pre úplnosť ešte obložené misy, paštéty, syry alebo čokoládu).

Všestranná povaha koňaku Courvisier VS znamená, že je často využívaný ako prísada do koktailov, počnúc jednoduchými kolovými a limonádovými kombináciami a končiac ucelenými koktailmi z množstva prísad, ktorými vždy preniká základ z nezameniteľných vlastností tohto koňaku.

Keď podávate Curvoisier VS nechladený, nechajte pohár chvíľu bokom, aby mohol nápoj “dýchať. Tým sa naplno odkryjú jeho pozoruhodné vlastnosti a bohatá chuť.

Zafarbenie: číro jantárové

Buket: intenzívny, sladkastý. Jemné kvetinové tóny na pozadí drevitých a ovocných tónov

Chuť: svieže drevité tóny s príjenými ovocnými a kvetinovými náznakmi

Dozvuke: hrejivý, dlhotrvajúci, s nepatrnými ovocno-drevitými a korenistými tónmi

Alkohol
40%
Druh
Koňak
Vek
VS
Balenie
Kartónik
Pôvod
Francúzsko

Príbeh francúzskeho cognacu Courvoiser začal v roku 1809, kedy bol vytvorený Emmanuelom Courvoiserom a Louisom Galloisom. Remeselný spôsob výroby sa počas celej doby existencie cognacu nezmenil a tak je možné vychutnať si tradične vyrábaný cognac aj teraz.

Jeho základom je len víno z regiónu Cognac, čo je zárukou vynikajúcej chuti a arómy. Osobitý duch značky Courvoiser sa skrýva aj v dlhšej dobe zrenia štandardných cognacov, čím nadobúdajú jemnosť a sú označované za najlepšie vo svojej triede.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií