Gin Citadelle 44% 0,7l

Gin Citadelle 44% 0,7l

2628
23,50 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 23 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 23 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,15 €.


 

Gin pochádzajúci Francúzska. Pri jeho zrode stála myšlienka: Vytvoriť leto v pohári! V gine sú destilované regionálne byliny, dokopy sa ich v gine nachádza 19. Najvýraznejšími zložkami sú borievka, kvetinové, citrusové a korenisté tóny. Po mnohých pokusoch sa spoločnosti Cognac Ferrand podarilo vytvoriť dokonalého partnera k tonicu. Je to jediný gin, ktorý sa destiluje v medených koňakových kadiach.

Alkohol
44%
Pôvod
Francúzsko

Bol to ten deň, ktorý na juhozápade Francúzska definuje leto - hojné slnečné lúče, ktoré pripekajú na vinice, konáre stromov borievky sa vlnia v oceánskom vánku. Kombinácia vyvíjajuca takmer neodolateľnú silu na tempo života - spomaliť, objednať ďalší tanier ústric a dať si ďalší dúšok, práca predsa vždy počká.

Práca v Château de Bonbonnet je samozrejme zameraná na vytváranie remeselných liehovín, ktoré si majú ľudia vychutnať. V ten júlový deň roku 1996 sa motala po mysli jedna konkrétna: gin. Ako by bolo možné destilovať podstatu tohto regiónu do jedného dokonale sviežeho alkoholu? Bola vyslovená výzva: vytvoriť leto v pohári. Okrem tradičnej borievky by bola pridaná zmes botanických látok, ktoré by vytvorili jedinečný džin.

Diskusia sa presunula do pálenice, kde sa začalo experimentovať. Bolo potrebných 19 aromatických látok a rastlín, aby sa znovu zhromaždili okolo stola a zhodli sa, že tento gin by bol dokonalým partnerom k toniku a koktailom.

Už viac ako 20 rokov je tento vynikajúci Gin de France distribuovaný po celom svete. Ale nikdy nekončí snaha ešte viac ho vylepšiť. Konečným cieľom je urobiť Citadelle rovnakým spôsobom, ako keď vinári vyrábajú kvalitné víno, s terroirom borievky pestovanej na ich panstve.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 13

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií