Gin Nordic Spirits Lab 41% 0,5l

Gin Nordic Spirits Lab 41% 0,5l

2577
18,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 18 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 18 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,90 €.


 

Akvavit sa vrátil medzi mixológov. Akvavit zdieľa s ginom veľa prísad, napríklad koriander, angeliku a citrónovú kôru. Je to iba kľúčová rastlina - rasca alebo kôpor - ktorá zásadne odlišuje jeho chuťový profil. Kvôli svojej podobnosti je akvavit skutočne dokonalým spoločníkom ginu. Preto bol vyvinutý Nordic × Gin, destilovaný hybridný gin s rastlinami akvavitu. Svojrázný a sviežy gin so severským nádychom.
Skladá sa z 10 starostlivo vybraných rastlín, ktoré sa potom jednotlivo spracujú, destilujú a zmiešajú, aby sa vytvoril finálny recept. Niektoré z nich zahŕňajú horkú pomarančovú kôru, borievku obyčajnú, koreň angeliky a korunný kôpor. Nordic × Gin má výraznú a plnú chuť s ostrou borievkou a koriandrom na vrchu. Jemné citrusové a kvetinové tóny dodávajú ďalšiu vrstvu zložitosti a elegancie.

Alkohol
41%
Pôvod
Fínsko

Kopce, fjordy a pokojné mestské ulice na severe ukrývajú tajomstvo - Nordic Spirit. Severské krajiny boli dlho oblasťou, kde sa o veciach premýšľa inak. Keď premýšľate o severských inováciách, zdieľajú jednu prevládajúcu vlastnosť. Vždy existuje nejaký zvrat alebo pocit experimentálneho ducha, ktorý ich robí úplne jedinečnými. A o tom je laboratórium Nordic Spirits Lab.

Ich výrobky predstavujú podstatu inovatívnej severskej tradície. Prvý produkt, Nordic Spirits Lab Gin, bol uvedený na trh v roku 2015. Je to destilovaný hybridný gin s akvavitnými rastlinami. Svojrázny a svieži, je to gin so skutočným severským nádychom (a je ideálny pre koktaily). Aperitív je na druhej strane novším prírastkom v portfóliu; univerzálny horký lieh s nízkym obsahom alkoholu so 100% prírodnými prísadami.

Ich komunita zahŕňa odborníkov na značky, mixológov, obchodných stratégov, návrhárov, umelcov, vynálezcov a vedcov. A čokoľvek medzi tým. Ale všetci zdieľajú jednu vec: vášeň pre objavenie zážitku z pitia.

Spolupracujú s vybraným počtom odborníkov, ktorí patria medzi najväčších inovátorov v príslušných oboroch. Ich myslenie a nadhľad povzbudzujú k tomu, aby posúvali hranice toho, čo je možné.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 13

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií