Gordons London Dry 37,5% 0,7l

Gin Gordons London Dry 37,5% 0,7l

0186
13,50 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 13 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


 

Gordon’s London Dry Gin je nositeľom množstva ocenení a svetovo najpopulárnejším ginom. Borievky, divoké bobule, citrusy a trojitá destilácia prispievajú k vytvoreniu trpkej, suchej, plnej chuti ginu a jeho vrstevnatého buketu, ktorý si zachováva reputáciu úspešného nápoja už po celé stáročie.

Dnes je už Gordon’s gin národným britským nápojom a učebnicovým príkladom z kategórie londýnskych ginov. No je veľmi ťažké nájsť niekoho, kto by si tento gin vychutnával len tak. Koniec koncov, je riadne suchý a má silne trpkú chuť po ihličí jedlí. Práve preto je Gordon's Gin ideálny ako základ pre rozličné koktaily. Práve v nich sa prejavujú jeho zvláštne kvality najlepšie. Džús, tonik, limonáda, vermut, bittery a iné nápoje skombinované s Gordon's London Dry, vytvárajú nevšedné long drinky, v ktorých zažiari jeho rôznorodosť naplno.

Najlepšie je podávať ho riadne vychladený s plátkom limetky a ľadom.

Zafarbenie: Číre.

Buket: Intenzívny s prítomnosťou borievok, koriandra, sladkého drievka, citrusov, zahalených vo vanilkovom závane byliniek.

Chuť: Suchá, mierna trpká chuť borievok a citrusov s príchuťou byliniek.

Dozvuk: Osviežujúci s chladivým účinkom a alkoholovou stopou v dochuti.

Alkohol
37,5%
Pôvod
Spojené kráľovstvo

Značka londýnskeho suchého ginu, prvýkrat vyprodukovaného v roku 1769. Trikrát destilovaný gin s obsahom jalovca, koreňa angeliky, semien koriandru, sladkého drievka, koreňa kosatca a s citrónovou a pomarančovou kôrou. Gin značky Gordons sa od ostatných líši tým, že sa doň nepridáva cukor, ktorý často slúži na maskovanie nečistôt. Preto ide o suchý gin. Okrem samotného čistého ginu, značka Gordons ponúka aj jeho ochutené verzie, ale aj rumy a bittery.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 13

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií