Gin Bombay Saphire 40% 0,7l

Gin Bombay Sapphire 40% 0,7l

0366
17,50 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 17 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 17 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,85 €.


 

Bombay Sapphire — ďalší excelentný gin s londýnskou tradíciou, čírou chuťou a charakteristickým buketom. Unikátna viacnásobná destilácia a ohromujúca kombinácia desiatich bylinných prísad, zmiešaných v striktnom zložení, zaisťujú, že tento gin spomedzi iných v rovnakej kategórii nepochybne vynikne.

Výrobca využíva výlučne tie najlepšie mandle, citrónovú kôru, sladovku, jalovce, koreň orrisu, angeliku, koriander, čínsku škoricu, kubébu a aframomum; každá z týchto prísad totižto pochádza z regiónov s ideálnymi podmienkami pre pestovanie. Tieto byliny dodávajú nápoju jeho hlavné vlastnosti a zároveň ho dotvárajú spoločne s neobvyklou, polopriehľadnou modrou fľaštičkou.

V bukete sa naskytajú tóny jalovca, citrusov, korenín a bylín. Chuť, navzdory svojej sile, je suchá, svieža a veľmi jemná, s korenistým nádychom bylín, doplnená o citróny a jalovec.

Široký rad prísad a plná chuť prispievajú k tomu, že gin Bombay Sapphire si podľa Medzinárodnej vinárskej a liehovarskej spoločnosti vyslúžil ocenenie “Svetovo najlepší prémiový gin”. Je to vyslovene jediný britský gin svojho druhu, ktorý sa zvyčajne pije bez ľadu, v malých poldecákoch. Môže byť podávaný s mäsovými chodmi alebo teplými či studenými pokrmami.

Bombay Sapphire je možné zároveň miešať spolu s radom ovocných štiav, tonikov a iných liehovín, čím možno vytvoriť koktaily s nezameniteľnou chuťou.

Optimálna podávacia teplota: 16-18°C

Farba: Číra, sklovitá

Buket: Po jalovci, bylinkách a citrusových tónoch na intenzívnom kvetinovom pozadí.

Chuť: Kvetinová na pozadí, s tónmi jalovca, citrusov a byliniek.

Dochuť: Osviežujúca, kyslá.

Alkohol
40%
Pôvod
Spojené kráľovstvo

Bombay Sapphire je značka ginu prvýkrát predstavená v roku 1987 spoločnosťou IDV. Názov vznikol vďaka veľkej popularite ginu v Indii a pomenovanie „Sapphire“ je podľa slávneho zafíru „Star of Bombay“ vystaveného v Smithsonian Institution. Gin sa predáva v plochej, zafírovo sfarbenej, fľaši, na štítku ktorej je zobrazená kráľovna Viktória. Zaujímavá chuť nápoja vznikla kombináciou štrnástich ingrediencií: mandle, citrónová kôra, sladké drievko, kôra bergamotu, citrónová tráva, čierne korenie, ibištek, plody borievky,  koreň kosatca, koreň angeliky, koriander, škorica, kubeba a guinejské korenie. Každá jedna zložka vnáša do ginu niečo špeciálne. Okrem nich je primiešaný aj inovatívny a inšpiratívny duch spoločnosti, čím sa gin Bombay Sapphire stáva neodolateľným.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 13

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií