Gin Beefeater 40% 0,7l

Gin Beefeater 40% 0,7l

0365
13,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 13 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 13 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,65 €.


 

Beefeater London Dry Gin - British-style suchý gin s bohatou históriou a neprekonateľným buketom je právom považovanný za alkohol najvyššej kvality. Je vyrábaný v Londýne s použitím ultračistej ražnej pálenky spolu s bobuľami trnky, angelikou, koriandrom, sladovkou, mandľami, kosatcom, pomarančovou kôrou a citrónom.

Tóny borievky sú doplnené citrusovými tónmi a buketu Beefeater Dry Gin dominuje korenistá chuť. Tá je osviežujúca, suchá, nestála, s vyváženou korenisto-citrusovou dochuťou. Sviežosť vychádza z trnky a citrusov, kým “suchosť” vzniká zásluhou angeliky. Zvyšné prísady tento znamenitý nápoj ozvláštňujú o ďalšie chuťové podoby.

Beefeater bol ocenený prvou zlatou medailou v roku 1873 na Medzinárodnej prehliadke v Londýne a odvtedy si opakovane vyslúžil rozličné medzináodné ocenenia a pocty.

Aj mäso či chody z rýb sa lepšie vychutnávajú pri popíjaní Gin Beefeater. Pokiaľ nie ste priaznivcom silného alkoholu, skúste zvoliť niektorý z koktailov, obsahujúcich gin. Nielenže budete fascinovaný jeho potenciálom pre zvýraznenie a doplnenie chuti, ale aj plnou chuťou, ktorú dokáže dať každej kombinácii a zmesi.

Nápoj ukrývajúci chuť Británie, vás určite dostane - vyskúšajte ho teda.

Optimálna podávacia teplota: 16-18 °C

Zafarbenie: Číre

Buket: Intenzívny. Poznačený vôňou trniek a citrusov s náznakmi bylín

Chuť: Osviežujúca trpkosť s náznakmi borievky a citrusov

Dozvuk: Suchý, s pomalým doznievaním, citrusovo-korenistý

Alkohol
40%
Pôvod
Spojené kráľovstvo

Kvalita, dedičstvo a Londýnsky pôvod- to sú veci, ktoré robia gin Beefeater jedným zo svetovo najoceňovanejších. Gin je vyrábaný zo 100%-ného obilného destilátu a naviac obsahuje aj 9 rastlinných ingrediencií- jalovec, semená angeliky, sladké drievko, koreň angeliky, mandle, koreň z orris, Seville pomaranč a citrónovú kôru. Tieto prísady sa v procese výroby 24 hodín destilujú, a tak sa dosahuje dokonalá extrakcia chutí a vôní, ktoré sa potom elegantne vo výslednom nápoji miešajú.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 13

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií