Gin Whitley Neill 43% 0,7l

Gin Whitley Neill 43% 0,7l

1785
26,50 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 26 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 26 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,30 €.


 

Whitley Neill gin má svoje korene v Afrike. Neodmysliteľnú zložku tvorí baobab ovocie a fysalis, ktoré majú pôvod v južnej Afrike. Ginu dodávajú exotické ovocné tóny a príjemnú zlatistú farbu. Vo Whitley Neill gine sú ďalšie výnimočné zložky z rôznych kútov sveta. Pomarančová a citrónová kôra zo Španielska, koreň Angeliky lekárskej z Francúzska, kosatec z Talianska a mnohé iné.

Aróma: veľmi výrazná kvetinová vôňa s kandizovanou citrusovou kôrou a korením

Chuť: hladká, trochu viskózna, s náznakmi exotického ovocia a citrusov

Záver: dlhý, bylinný, korenistý

Alkohol
43%
Pôvod
Spojené kráľovstvo

Podmanivé chute Afriky. Tradičný anglický gin s baobabom a physalis- to je Whitley Neill. Rodinný liehovar, ktorý už získal veľa ocenení a svojmu umeniu sa venuje od roku 1762. Whitley Neill sa vyrába zo 100% obilného destilátu, pretkaného botanickými prípravkami a destilovaného v krásnom starožitnom medenom hrnci „Constance“, ktorý má viac ako 100 rokov. Používa sa iba najčistejšia voda a každý z deviatich botanických prípravkov sa starostlivo vyberá tak, aby sa zabezpečilo, že majú najvyššiu kvalitu. Slogan „Vyrobené zo stromu života“ opisuje dlhú cestu  toho, o aké bylinky ide.

Prináša dokopy zmes inovatívnych bylín, ako je napríklad machovka (physalis) a plody baobabu, no obsahuje aj ďalšie tradičné botanické látky, ako je jalovec, koriander, citrón a pomarančová kôra, koreň angeliky, kôru škoricovníka či koreň kosatca.

Heslo tiež nabáda k postoju, ktorý zaujal tvorca Johnny Neill, pretože odráža jeho vyhliadky na 21. storočie a zároveň poukazuje na dedičstvo ginu a skúsenosti s destiláciou ginu v Londýne, založené na skúsenostiach s prípravou ginu v tomto liehovare.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 13

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií