Zuegg marhuľový džem 320g

Zuegg marhuľový džem 320g

2488
2,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 2 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 2 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,10 €.


 

Zloženie: marhule, cukor, želírovacie látka: ovocný pektín, koncentrovaná citrónová šťava. Môže obsahovať kôstky alebo časti kôstok. Pre výrobu 100 g hotového výrobku bolo použitých 50 g ovocia. V 100 g výrobku je obsiahnutých 47 g prírodných sladidiel.

Lepok
bez lepku
Vajcia
bez vajec
Mlieko
bez mlieka
Sója
bez sóje
Pôvod
Taliansko
0001-01-01

Zuegg je rodinná spoločnosť zložená z ľudí a sadov- vlastných sadov. To je rozdiel. Mať sady na severe a na juhu Talianska znamená mať možnosť pestovať ovocie v ideálnom teréne a klimatických podmienkach pre každú odrodu: najlepšie je možné dosiahnuť, len ak sú semená, pôda a podnebie perfektné.

Podnikanie firmy Zuegg je založené na dôkladných znalostiach svojich sadov, pokore a ambíciách, ako aj na túžbe neustále experimentovať s novými receptami, ktoré prebúdzajú chuťové poháriky.

V roku 1860 Ernst August a Maria Zuech (odkiaľ pochádza aj priezvisko Zuegg) začali spolu so svojimi 14 deťmi pestovať ovocie na svojej farme v Lana d’Adige. Rodina začala predávať svoje jablká na susedných trhoch a zanedlho sa ich podnikanie dostalo až do Petrohradu. O 30 rokov neskôr sa Karl a Vigil, dvaja najstarší synovia, ujali vedenia malého rodinného podniku a napriek ťažkostiam spôsobeným vypuknutím 1. svetovej vojny sa z neho stala moderná spoločnosť.

Dnes je Zuegg moderná spoločnosť vyrábajúca ovocné produkty- džemy, džúsy, snacky. Široká ponuka ovocných pochúťok je lákadlom pre všetky mlsné jazyky.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 10

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií