Darčeková krabica "Talisker"
Whisky Talisker Classic 10YO 45,8% 0,7l
Whisky Talisker Storm 45,8% 0,7l
Whisky Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7l
Darčeková krabica "Talisker"
Whisky Talisker Classic 10YO 45,8% 0,7l
Whisky Talisker Storm 45,8% 0,7l
Whisky Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7l

Darčeková krabica "Talisker"

155,90 €
S DPH / Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 155 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 155 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 7,75 €.


 

Darčeková krabica plná whisky Talisker:

Whisky Talisker Classic 10YO 45,8% 0,7l

10-ročná škótska Single Malt whisky Talisker v sebe skrýva dokonalú harmóniu chuti ovocia, rašeliny, štipľavosti a dymu. Pochádza z ostrovu Isle of Skye. Zrie 10 rokov v amerických dubových sudoch. Bola ocenená ako „Najlepšia ostrovná Single Malt“ na World Whiskies Awards.

Whisky Talisker Storm 45,8% 0,7l

Talisker Storm bola vydaná začiatkom roku 2013 ako whisky bez uvedenia veku. Pre svoju výrobu používa lokálny, rašelinou dymený slad a vodu, voňajúcu ako vres, zo zdrojov kopca Cnoc nan Speireag. Destilácia sa uskutočňuje v dvoch fázach použitím štyroch destilačných kadí v tvare U, po ktorých sa následne alkohol naleje do dubových sudov na starnutie a dozrievanie.

Whisky Talisker Storm je populárna medzi gurmánmi, a neustále výhráva zlaté a strieborné ocenenia na medzinárodných súťažiach. Používa sa ako digestív, tak v čistej forme, ako aj s pridaním ľadu alebo malého množstva vody. Je vhodná na výrobu koktailov a môže byť zaujímavým doplnkom k ústriciam a údeným rybám.

Whisky Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7l

Port Ruighe (vyslovované „Portree“) je galský názov kedysi rušného obchodného prístavu na ostrove Skye a je chuťou samotného ostrova Skye – jedného z najodľahlejších, drsných, no zároveň najkrajších krajov Škótska. Pri jej výrobe sa používa dvojité dozrievanie v prístavných sudoch Port Ruighe.

Každý dúšok so sebou prináša sladkú dymivosť doznievajúceho dreveného uhlia s ovocnou bohatosťou zrelých sliviek. Talisker Port Ruighe je stvorený na elegantné popíjanie. Nevyhnutný darček pre znalcov whisky, ktorí chcú objaviť nové hĺbky chuti medzi dymovými ostrovnými sladovými whisky.

Všetky produkty a nápoje sú pri doručení umiestnené v krásnej darčekovej krabici s mašľou a vysokokvalitne zabalené.

Alkohol
Whisky

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.

Doručenie objednávky kuriérom GLS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný GLS kuriérom v nasledovný deň.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií