Darčekový kôš “Ružový sen”

Darčekový kôš “Ružový sen”

33,50 €
S DPH / Skladom. Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslané SPS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 33 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 33 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,65 €.


 

Darčekový kôš plný lahodných chutí obsahuje

Niederegger marcipánová tyčinka “Amarena Cherry” 40g — celomáčaná tyčinka v tmavej čokoláde s nezameniteľným spojením mandlí a horkého bitteru Amarena Cherry s chuťou višní a štipkou alkoholu – 1 kus.

Niederegger bonboniéra “Herzen” 50g — nádherná kolekcia sladkých marcipánovych srdiečok v čokoláde s celou paletou chutí marcipánu – 1 balenie.

Čaj Meridiani “Rosso Di Sero” 100g — večer červený, ráno šedé. Dva symboly jedného krásneho dňa. Táto šálka s tónom červenej zmetie všetky starosti dňa a bude dobrým znamením na nasledujúci deň – 1 balenie.

Plnená malinová čokoláda Lindt Creation “Raspberry Dreams” 150g — chutná čokoláda s rafinovanou sladkosťou malín, zahalených v horkej čokoláde s omamne intenzívnou arómou, odkazuje na jeden z obľúbených dezertov, preferovaných milovníkmi poctivej kulinárie – 1 kus.

Lindt bonbóny “Fioretto Marzipan” — jemná marcipánová náplň, zaliata vo švajčiarskej čokoláde s chrumkavými kúskami burizónov a pražených lieskovcov – 5 kusov.

Všetky sladkosti sú pri doručení umiestnené v krásne darčekové koše s mašľou a vysokokvalitne zabalené.

Alkohol
Bez alkoholu

Sladké aj slané delikatesy od výmyslu sveta, dobré víno či zrelá whisky a oku lahodiace darčekové koše plné kvalitných produktov- to je Wellenmark. Každý tu nájde to, čo hľadá. Široká ponuka lahodných výrobkov a skvostných elegantných košov je skvelou voľbou pri výbere darčeka. Potešte svojich známych a vyčarujte im úsmev na tvári.

Doručenie objednávky kuriérom SPS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií