Darčekové predajne Wellenmark — miesto, kde vznikajú darčeky, obchod pre tých, ktorí si cenia svoj čas a pohodlie. Vytvorili sme ho, aby ste mohli nakúpiť kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností v čo najkratšom čase. Aby ste si vychutnali rozmanité chute dobrôt bez opúšťania domova alebo kancelárie.

Sme tu pre firemných zákazníkov aj jednotlivcov; každého z vás pozývame na prehliadku našim virtuálnym výkladom, v ktorom vám predstavujeme rad navrhnutých darčekových košov so sladkosťami a maškrtami pre vašich priateľov, príbuzných, nadriadených, kolegov, klientov či obchodných partnerov.

Získajte ručne balené koše s maškrtami exkluzívnych značiek – prekvapíte aj potešíte nimi obdarovaných a umocníte veselú atmosféru oslavy. Ukryté spojenie chutného alkoholu a sladkých maličkostí v sebe správne uchováva dar zmeniť každú slávnosť na neopakovateľné chvíle. Originálny dizajn, vrcholová kvalita každej z ingrediencií, no tiež ich znamenitosť prispievajú k tomu, aby bol váš dar vďačne prijatý a dodal oslave jedinečnú príchuť.

Odborníci našej spoločnosti sa zameriavajú na moderných, štýlových a náročných zákazníkov. Z obrovského množstva toho, čo možno nájsť pod slnkom, získavajú vždy to, čo vy – naši klienti – milujete.

Dizajn každého darčekového koša je premyslený a vďaka práci návrhárov a aranžérov sa tak premieňa na majstrovské dielo. To je príčinou toho, prečo okrem iného dostávate tiež dar s ohromnou dávkou dobrých pocitov. Je nemožné nevšimnúť si ich, keďže vyvolávajú nadšenie a tým vás rozmaznávajú zvnútra.

Presvedčili sme sa, že výber darčeka je zábavný a príjemný, pokiaľ je nakupovací process jednoduchý a zrozumiteľný. Ľahká orientácia na stránke, vysokokvalitné zábery a detailné popisy k obsahu každého z košov presvedčia aj vás, že ktorákoľvek vlastnosť produktu a informácie o výrobcovi budú rýchlym a jednoduchým kliknutím vaše. Potom stačí zvoliť tú najpohodlnejšiu formu platby.

Tu si môžete objednať ručne vyrobený darček, alebo s použitím existujúcej ponuky výrobkov navrhnúť váš vlastný, exkluzívny kôš pre akúkoľvek príležitosť.

Naši aranžéri starostlivo navrhnú a zabalia váš darček a kuriér ho doručí k vám domov, prípadne do práce.

Každý, kto si potrpí na osobný výber a rád cíti nielen chuť, no aj vôňu, povrch a krásu výrobkov, je vítaný v našej predajni na ulici Rovniankova 12 v Bratislave. Sme vždy pripravení ponúknuť vám presne to, čo hľadáte!

Opakovane sa vracajúci online aj offline zákazníci sú u nás považovaní za pravidelných zákazníkov a preto si môžu vybrať z ponúkaných zliav a výpredajov. Pre viac podrobností, navštíte sekciu “Zľavy a akcie”.

Wellenmark ponúka talent tých najlepších návrhárov, moderné balenie a nápady pre výzdobu, promptné doručenie po celom Slovensku na ktorúkoľvek adresu!

Kontaktujte nás v prípade požiadavok, návrhov alebo pripomienok na fungovanie nášho online predaja – s vďakou vezmeme na vedomie každý podnet. Vždy nás teší stretávať sa s vami a vidieť vás medzi našimi zákazníkmi.

Wellenmark. Darčekové kôše

Naši vážení zákazníci

rokov
+
zákaźníkov
+
firemných zákaźníkov
značiek
produktov
+
doručených darčekov
Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií