Franšíza Wellenmark je dostupný spôsob ako začať vlastný biznis

Chcete rýchlo rozbehnúť vlastné podnikanie v perspektívnej sfére a získať úspešný biznis s minimálnym vkladom? V takom prípade Vám ponúkame dostupnú franšízu bez viazanosti a so širokou škálou možností ako prilákať budúcich zákazníkov, ktorí sa budú vďačne vracať späť aj v budúcnosti.

Franchising s Wellenmark

Wellenmark - to je registrovaná obchodná značka a reťazec darčekových predajní na Slovensku. Ide o franšízovú obchodnú sieť s darčekovými košmi a predmetmi, delikátnou čokoládou, luxusným alkoholom, vínami a chutnými špecialitami z rôznych kútov Európy. Wellenmark má značku a víziu rastu, ktorá Vás určite bude zaujímať.

Sme priamym dovozcom veľkej časti potravinových produktov a alkoholických nápojov, ktoré Vám vo svojej ponuke predkladáme.

Odborníci z našej spoločnosti neustále dávajú pozor na to, aby bol katalóg dopĺňaný iba o tovar, po ktorom je dopyt a v najväčšej miere tak spĺňa preferencie spotrebiteľov. 

Účelom tohto projektu je ďalšie rozširovanie a rozvoj siete franšízového obchodu, nielen vo väčších, ale aj v menších mestách na celom Slovensku.

Franšíza Wellenmark Vám ponúka možnosť stať sa vlastníkom vlastného biznisu, koncepcia ktorého pracuje rovnako úspešne v ktoromkoľvek meste a spája tak v sebe výhody malého podnikania a franšízového systému, čím mnohonásobne zvyšuje Vaše vyhliadky na úspech.

Už sme získali mnoho skúsenosti s vedením franšízovej siete, v ktorých sa prejavuje aj ohľad na regionálne odlišnosti . Dnes je obchodovanie so sieťou Wellenmark výhodné vďaka overenému plánu práce, ktorý je navrhnutý tak, aby minimalizoval všetky Vaše riziká a poskytol Vám tak spoľahlivý nástroj na otvorenie vlastného obchodu. 

Pripojte sa k nám a my vás navigujeme na tie správne rozhodnutia, aby ste mohli svoje podnikanie úspešne začať a potom ho rozvíjať. Na rozdiel od tradičných franšízových konceptov vám licenčná štruktúra Wellenmark umožňuje formovať podnik tak, aby vyhovoval vašim individuálnym požiadavkám.

Poradíme Vám pri realizácii a vedení predajne, dodáme kvalitný a zaujímavý tovar z našej, zákazníkmi overenej, ponuky. Jednou z najvýznamnejších výhod tohto riešenia je práve hodnota a záruka samotnej značky. Záznamy o úspechoch a spokojnosti, z ktorých majú obchody pod značkou Wellenmark priamy prospech.

Franchising a hlavné výhody

Wellenmark je uznávaná obchodná značka, ktorá obsadila prvé priečky vo výsledkoch internetového vyhľadávania na Slovensku. Každý deň tvrdo pracujeme na jej popularite, podielu na trhu a brilantnom obraze.

Stanete sa sieťovým partnerom a úspech dosiahnete pomocou našich nadobudnutých skúseností a technológií podnikania. Poskytneme Vám náš súčasný obchodný model a Vy na jeho základe vybudujete svoj vlastný biznis, dosiahnete zisk a potešenie z práce.

Základným znakom nášho návrhu je to, že vždy máte možnosť premeniť už existujúci obchod a stať sa tak partnerom siete. Vy sami si formujete sortiment na základe našich katalógov alebo môžete využiť naše hotové riešenia výberu produktov pre obchod Vášho formátu.

Svoj sortiment môžete nezávisle rozširovať – pridávať potravinárske výrobky na úkor ponuky iných dodávateľov alebo pridať iné, nepotravinové, kategórie (šperky a doplnky, módny tovar pre domácnosť, sortiment určený na rekreáciu a rôzne darčekové predmety). Veľké plus je, ak už v týchto kategóriách máte obchodné skúsenosti.

Naši partneri nepotrebujú skladové priestory, rýchle dodanie tovaru nenechá Vaše priestory prázdne. Vy ušetríte na prenájme, čo zvyšuje obrat finančých prostriedkov a návratnosť investícií.

Ak sa Vám páči myšlienka stať sa partnerom siete, jednoducho zanechajte svoju žiadosť na info@wellenmark.sk a my Vás budeme v čo najkratšom čase kontaktovať, aby sme prebrali bližšie podrobnosti a poskytli Vám potrebné referenčné materiály.

Prečo Wellenmark

Založenie firmy nie je úplne jednoduché, ale franšíza Wellenmark vám pomôže s rozbehom vlastného biznisu, aby ste tak mohli dosiahnuť svoje ciele a splniť si svoje sny.

Wellenmark je správna voľba, pretože sme tu vždy pre vás. Budeme sa tešiť na váš telefonát alebo email a radi vám zodpovieme všetky vaše otázky ohľadom franchisingu a spolupráce s nami.  

Samozrejme je možné dohodnúť si aj osobné stretnutie, na ktorom vás radi prevedieme našim konceptom a podrobne vám predstavíme značku Wellenmark.

Ako najjednoduchší spôsob kontaktu vám odporúčame využiť náš kontaktný formulár tu, priamo na stránke. Tešíme sa na každú novú spoluprácu!

Napíšte nám

rokov
+
zákaźníkov
+
firemných zákaźníkov
značiek
produktov
+
doručených darčekov
Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií