Ak ste reklamná agentúra a váš klient požiadal o návrh darčekov súvisiacich s delikatesami a potravinami – v tom prípade vás pozývame k spolupráci. Sme pripravení byť vašim dlhodobým dodávateľom a partnerom pre stabilné a vzájomne prospešné vzťahy.

Ako dovozca a distribútor väčšiny našich produktov máme vždy široký výber položiek, ktoré si zaslúžia byť doporučené vášmu klientovi a pomôžu pripraviť  bezchybne krásne darčeky v rámci vymedzeného rozpočtu.

Sme vždy otvorení dialógu – vždy pozorne počúvame našich partnerov, čo zaisťuje individuálny prístup a prispôsobenie podmienok pre spoluprácu. Priebežné podporné informácie, optimálna cena, zľavy a bonusy – to sú len niektoré z výhod spolupráce s Wellenmark.

Koniec koncov, spolupráca s nami tiež znamená jednoduchý a ľahký prístup s dôrazom na detaily vašich požiadaviek, rýchlu kompletizáciu objednávky a optimálne načasovanie dodávky.

Všetko, čo zaručuje efektivitu a umožní vám využiť naše know-how pre úspešnú realizáciu veľkých, komplexných a zložitých zákaziek.

Poznáme trh a chápeme potreby zákazníka. Berieme do úvahy vaše pracovné požiadavky a snažíme sa doplniť naše služby radom originálnych výrobkov, ktoré vám pomôžu prevýšiť štandardné metódy a prilákať klienta svojim výrazným obsahom. Zabezpečíme tak, aby vaše dary vynikli medzi ostatnými. Nájdeme tie najlepšie možnosti a efektívne riešenia pre akékoľvek úlohy zadané vašim klientom.

Ste pripravení využiť nové možnosti v prospech svojich klientov? Potom je Wellenmark odpoveďou. Sme vašim spoľahlivým a chápajúcim dodávateľom.

Ak chcete začať, stačí nám napísať alebo zavolať. Naši manažéri vás prevedú organizáciou práce a oboznámia so špeciálnymi ponukami pre reklamné agentúry.

Prečo Wellenmark

Spokojnosť a pohodlie našich zákazníkov, je pre nás prioritou. Kôš alebo krabicu nielen naaranžujeme, ale aj dopravíme tam, kam potrebujete- priamo k Vám alebo na inú ľubovoľnú adresu.

Vždy volíme najšetrnejší spôsob dopravy tak, aby boli darčekové koše a krabice doručené v poriadku. Ponúkame rýchlu dopravu v rámci celého Slovenska vďaka našim zmluvným prepravcom.

Našou snahou je zabezpečiť spokojný úsmev nielen na strane obdarovaného, ale aj u nášho objednávajúceho partnera, teda u vás.

Naši verní zákazníci, ktorí sa k nám pravidelne vracajú, sa môžu tešiť z príjemných výhod. Z množstva benefitov sa môžu tešiť aj naši firemní zákazníci. Wellenmark je tu pre vás.

Napíšte nám

Naši vážení zákazníci

rokov
+
zákaźníkov
+
firemných zákaźníkov
značiek
produktov
+
doručených darčekov
Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií