V súčasnosti akceptujeme v online obchode Wellenmark len nasledovné formy platby:

 

1. Platba na dobierku

Platba na dobierku sa vykonáva pri prevzatí balíka zástupcovi prepravnej spoločnosti. Pred doručením objednávky, dostane príjemca informáciu, či je možné kuriérovi zaplatiť kartou. Ak sa rozhodne zaplatiť hotovosťou, odporúčame, aby príjemca mal pripravenú presnú sumu objednávky (nie je to však povinné).

 

2. Platba kartou v online obchode

Prijímame karty so symbolom Mastercard, Maestro alebo Visa. Všetky transakcie sú v záujme vašej bezpečnosti šifrované. Keď bude transakcia kreditnej karty schválená, suma bude ihneď rezervovaná a na svoj email dostanete potvrdenie objednávky. Vaša karta bude zaťažená pri odoslaní objednávky. Ak vrátite akýkoľvek tovar, suma bude vrátená na vašu kartu. Ak transakcia karty nebude schválená autorizačným centrom, obráťte sa na nas v tejto súvislosti.

 

3. Platba bankovým prevodom

Táto forma platby sa vzťahuje na platbu vopred a môže byť využitá pri objednávkach s lehotou na prevzatie do týždňa a viac dní po predĺžení. Po ukončení objednávky dostane zákazník email, obsahujúci údaje na účely bankového prevodu, rovnako ako potvrdenie o objednávke.

Upozornenie! Pri platbe bankovým prevodom myslite na to, že k doručeniu objednávky dôjde jedine potom, čo boli peniaze presunuté na účet predajcu.

 

4. Platba PayPal

PayPal je asi najznámejší a najrozšírenejší platobný systém, využívaný k on-line platbám na internete a môže ho využívať každý majiteľ PayPal účtu. PayPal dnes patrí k najbezpečnejším on-line platobným systémom na internete vôbec. Ak chcete na našom internetovom obchode Wellenmark.sk zaplatiť pomocou PayPalu, musíte máť aktívny PayPal účet.

 

5. Platba Google Pay

Pri nákupoch na našom internetovom obchode môžete platiť rýchlejšie kreditnou kartou uloženou v službe Google Pay. V službe nemusíte zakaždým zadávať informácie o karte. Do Google Pay si klienti môžu zaregistrovať všetky debetné karty Mastercard, Maestro alebo VISA.

 

6. Platba Apple Pay

Pri nákupoch na našom internetovom obchode môžete platiť rýchlejšie kreditnou kartou uloženou v službe Apple Pay. Pri platbách cez Apple Pay sa skutočné údaje vašej karty nezverejňujú, takže vždy zostávajú v bezpečí. Do Apple Pay si klienti môžu zaregistrovať všetky debetné karty Mastercard, Maestro alebo VISA.

 

Korporátni zákazníci

Korporátni zákazníci

Našim korporátnym zákazníkom ponúkame prípravu návrhov darčekových balíčkov podľa inidividuálnych požiadaviek. Zabezpečíme výrobný proces aj dodanie na rôzne adresy.

Veľkoobchodná spolupráca

Veľkoobchodná spolupráca

Veľkoobchodní partneri u nás nájdu široké spektrum exkluzívnych produktov za skvelé veľkoobchodné ceny. Vieme zabezpečiť dodanie tovaru v rámci celého Slovenska.

Zákaznícka podpora

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií