Darčekové koše pre firmy

Firemné darčeky a darčekové koše pre firmy

Nemáte čas na výber darčekov pre vašich klientov a zamestnancov? Ako špecialisti na firemné darčekové koše pracujeme na tom, aby sme vám vašu prácu uľahčili.

Veľmi ochotne vám poradíme s výberom vhodných produktov a pripravíme nápaditý dizajn, ktorý bude korešpondovať s vašimi predstavami. Následne hotové darčeky starostlivo zabalíme a doručíme. Zaručujeme, že každej požiadavke na darček alebo reklamné predmety bude venovaná potrebná pozornosť a vášeň pre detail.

Doručili sme už tisíce darčekových košov po celom Slovensku a naši zákazníci sa k nám vracajú. Majú radi náš profesionálny prístup tak, ako máme my radi našu prácu, delikatesy a darčeky.

U nás máte záruku rýchlej komunikácie, počas ktorej s vami individuálne prekonzultujeme všetko potrebné a budeme vám k dispozícii počas celej doby priebehu zákazky. Výber samotného koša, jednotlivých produktov, ale aj dekorácii a stúh vieme prispôsobiť firemným farbám.

Ponúkame vám darčekové koše a darčekové predmety, ktoré nikdy nesklamú. Vďaka širokému spektru produktov vieme vzhľad šikovne prispôsobiť vašim firemným farbám a v neposlednom rade aj vášmu rozpočtu.

Stiahnite si naše katalógy

Vianočné darčeky pre firmy

Vianocný katalóg 2022

Darčeky pre firmy

Kompletný katalóg 2022

Veľkonočné darčeky pre firmy

Veľkonočný katalóg 2022

Reklamné predmety a dizajn marketingových materiálov

Spolu s našou všestrannou 360-stupňovou podporou ponúkame našim klientom dizajnérske služby v oblasti korporatívnej a marketingovej komunikácie. Naše skúsenosti a pokročilé vzťahy s najlepšími európskymi výrobcami napomáhajú získať:

  • tvorbu a výrobu darčekových riešení a reklamných predmetov na zákazku
  • dizajn značkových darčekových kariet s vašou osobnou správou a marketingové materiály s vašou značkou
  • profesionálnu potlač na bežných alebo luxusných materiáloch ako je drevo, korok, či bavlna
  • širokú škálu techník, ako je razenie do fólie, rytie alebo UV lakovanie a parciálne UV lakovanie.

V prípade otázok, kontaktujte náš priateľský tím pre podnikové darčekové riešenia na adrese info@wellenmark.sk.

Darčekové predmety pre firmy
Dorucenie firemnych darcekovych kosov

Doručenie na viacero adries

Aj jednoduchá otázka môže byť veľmi mätúca- kde kúpiť krabice na zaslanie balíka, ako zabaliť darčeky alebo koše tak, aby boli dostatočne chránené, akú kuriérsku službu zvoliť, ako pripraviť štítky zodpovedajúce podmienkam prepravcu. A my sme tu na to, aby sme vám pomohli.

Máme vlastný sklad s kvalifikovaným personálom a ponúkame rýchlu dopravu v rámci celej SR, zabezpečenú našimi zmluvnými prepravcami. Títo zaručujú včasné dodanie aj veľkých a exkluzívnych objednávok, monitorovanie kvality balenia a optimalizáciu zberných a dodacích termínov.

Prosím, kontaktujte nás na adrese info@wellenmark.sk, a garantujeme osobný prístup, elegantné riešenia a skvelo fungujúci vzťah.

Prečo Wellenmark

Spokojnosť a pohodlie našich zákazníkov, je pre nás prioritou. Kôš alebo krabicu nielen naaranžujeme, ale aj dopravíme tam, kam potrebujete- priamo k Vám alebo na inú ľubovoľnú adresu.

Vždy volíme najšetrnejší spôsob dopravy tak, aby boli darčekové koše a krabice doručené v poriadku. Ponúkame rýchlu dopravu v rámci celého Slovenska vďaka našim zmluvným prepravcom.

Našou snahou je zabezpečiť spokojný úsmev nielen na strane obdarovaného, ale aj u nášho objednávajúceho partnera, teda u vás.

Naši verní zákazníci, ktorí sa k nám pravidelne vracajú, sa môžu tešiť z príjemných výhod. Z množstva benefitov sa môžu tešiť aj naši firemní zákazníci. Wellenmark je tu pre vás.

Napíšte nám

Naši vážení zákazníci

rokov
+
zákaźníkov
+
firemných zákaźníkov
značiek
produktov
+
doručených darčekov
Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií