Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75%
Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75%
Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75%
Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75%
Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75%
Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75%

Venchi Chocaviar bonbóny z horkej čokolády 75% 100g

6,50 €
S DPH / Skladom. Objednávky vykonané pred 13:00 budú odoslané SPS kuriérom v ten istý deň

Za tento produkt získate 6 bonusové body.
Za váš nákupný košík celkom získate 6 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,30 €.


 

Horká čokoláda s kakaovým srdcom- to je Cubotto Chocaviar s Cuor di Cacao náplňou, obalená v dvoch vrstvách 75%-nej a 56%-nej horkej čokolády, posypaná 75% -nými granulkami čokaviáru. Kontrastné štruktúry a veľmi intenzívna kakaová chuť robia z Venchi Cubotto Chocaviar pochúťku ideálnu na akúkoľvek časť dňa.

Zloženie: kakaový prášok, kakaové maslo, kakaová hmota, cukor, rastlinné oleje a tuky (slnečnicový olej, kakaové maslo, olivový olej), emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať stopy škrupinových plodov a mlieka. Bez lepku.

Druh
Horká čokoláda
Lepok
bez lepku
Vajcia
bez vajec
Mlieko
bez mlieka
Pôvod
Taliansko

Zakladateľom talianskej spoločnosti na výrobu čokoládových cukroviniek bol Silviano Venchi, ktorý sa narodil a vyrastal v oblasti Piemont. Jeho vášeň pre čokoládu a región, kde sa vyrábali tie najjemnejšie čokolády, boli skvelým základom pre úspech jeho budúcej vlastnej značky čokolády. Začínal ako asistent v cukrárni. Tak, ako miloval čokoládu, miloval aj skúšanie nových kombinácií a receptov, ktoré zákazníkom a jeho priateľom vždy vyčarili slastný úsmev na tvári. Už v priebu pár rokov, mal zarobené dosť na to aby mohol rozbehnúť svoj vlastný obchod s čokoládou, čo sa mu v roku 1878 aj podarilo. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a špeciálnemu receptu na čokoládu s kúskami karamelizovaných orechov-  tzv. nugatín, jeho obchodík nabral na popularite. Dnes je možné vychutnať si celú škálu zaujímavých spojení, ktoré jemne pohládzajú chuťové poháriky.

Doručenie objednávky kuriérom SPS zvyčajne nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia objednávky kuriérom (nevzťahuje sa na sobotu, nedeľu a štántne sviatky).

Objednávky vykonané pred 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v ten istý deň.

Objednávky vykonané po 13:00 (GMT+2) budú odoslaný SPS kuriérom v nasledovný deň.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 7

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií