Darčeky


Darček pre chlapa, pre muža a pre ženu

Sladké či slané delikatesy vždy veľmi potešia, no sú tak dobré, že sa minú neskutočne rýchlo. Rozličné darčekové predmety alebo sviečky dokonale doplnia každý darčekový kôš či darčekovú krabicu a dodajú im nový rozmer. Krásne veci, na ktoré sa bude obdarovaný pozerať vždy s úsmevom na tvári. Elegantné dekoračne predmety dotvoria atmosféru domova a voňavé sviečky prinesú pohodu a relax pre všetky zmysly. Potešte seba alebo svojich blízkych krásnym darčekom!

Krásne veci, na ktoré sa bude obdarovaný pozerať vždy s úsmevom na tvári. Elegantné dekoračne predmety dotvoria atmosféru domova a voňavé sviečky prinesú pohodu a relax pre všetky zmysly.

Potešte seba alebo svojich blízkych krásnym darčekom! Pre viac informácii o tomto, no aj o spôsoboch doručenia a informáciách o službách, navštívte stránku “Zákaznícky servis” a “Korporátni zákazníci”.

Kontaktuje nás, alebo nám, prosím, zavolajte, pokiaľ máte akékoľvek otázky, alebo záujem o objednávku. Naši experti radi prijmu vaše telefonáty a pomôžu vám s výberom správneho darčeka a darčekového koša, ktorý vyhovejú vašim potrebám, chutiam a želaniam. Nakoniec ukončia objednávku sumarizáciou platby a metódy doručenia.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií