Džusy a limonády


Džus, limonáda a tonic

Minerálky, džúsy a osviežujúce šumivé nápoje…všetky sú vynikajúce a rýchlo uhasia váš smäd. Je to už dlho, čo si bez nich nevieme predstaviť náš každodenný život, využívame ich širokú ponuku práve tak, ako po nich siahame, keď sa potrebujeme osviežiť, aby sme si uvedomili, akým pôžitkom je ich popíjanie.

Keď sa to tak vezme, tak luxusnými sa postupne začínajú stávať aj známe značky minerálnych vôd a nealkolických nápojov – ich fľaše sú neodmysliteľnou súčasťou obchodných stretnutí a rozličných honosnejších eventov. Vyvážená zmes, špeciálna a jedinečná chuť a vysoká kvalita ich predurčujú na nenahraditeľnú pozíciu v jedálnych lístkoch ako aj na stoloch reštaurácií vyššej cenovej kategórie.

Tieto nápoje sa však využívajú poväčšine aj v podobe prísad do koktailov – nezabúdajme ani na gurmánov, ktorí si nimi dôkladne premyjú chuťové poháriky po dúšku akostného vína či znamenitého pokrmu.

Takisto nás teší, že vám môžeme ulahodiť svetovo uznávanými nápojmi. Vyberte si z radu perlivých nealkolických nápojov a minerálnych vôd. Stačí ich pridať k vašej objednávke a než sa nazdáte, osviežujúce potešenie, ktoré vo vás vzbudí pozitívne emócie a prispeje k dobrej nálade počas celého dňa, bude priamo pred vašimi dverami.

Dopriať si a osviežiť sa šumivými bublinkami chladivých nápojov a drinkov v širokej palete chutí – to znamená oceniť ich výnimočnú kvalitu.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií