Čaj, káva a iné nápoje


Zelený čaj a zrnková káva

Nealkoholické nápoje všetkých druhov majú v našej životospráve svoje špeciálne miesto. Patria sem sýtené limonády, osviežujúce nápoje z prírodných štiav, plné perlivých bubliniek, ako aj osviežujúce čaje, kávy či energetické nápoje - ich zoznam je naozaj dlhý a ani zďaleka sme nespomenuli všetko.

Aby sme vás oboznámili s týmto nekonečným výberom, vybrali sme pre vás tie najpôsobivejšie nápoje, počnúc stolovými minerálnymi vodami a šumivými nápojmi, a končiac tými najkvalitnejšími značkami čajov, kávy a rozvoniavajúceho kakaa - od klasických po exoticky nevídané kombinácie.

Ich príchuť sa nesie v kombináciach zbieraných lístkov a ovocia, štiav z plodov a bobúľ až k výťažkom z bylín a krištáľovo priezračnej vody. Prichádzajú k vám z rozličných kútov sveta, aby vždy naplnili váš život novými chuťami a svojím štýlom a krásou pritom mohi zdobiť slávnostný stôl, firemný bufet alebo piknikovú hostinu.

Okúste túto rozmanitú všehochuť, vyberte si z produktov a vychutnávajte si vaše obľúbené nápoje. Veríme, že náš ponúkaný rad si zamilujete. Aby ste získali čerstvé a osviežujúce nápoje, ktoré váš život rozžiaria, objednajte si ich vo Wellenmarku.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií