Miniatúry


Miniatúry alkoholu a mini fľaštičky

Svet destilátov je úžasný a rôznorodý, tak ako náš život. Má svoju vlastnú dušu, povahu, vlastnú atmosféru. Zahŕňa tak veľa lahodných, chutných a prekvapivých vecí, že niekedy sa zdá byť nemožné vyskúšať ich počas života všetky. V tomto prípade nám pomáhajú výrobcovia alkoholu, ktorí na účely propagácie a ochutnávky sami vyrábajú mini fľaštičky s alkoholom.

Malé fľaštičky alkoholu – krásne a nezvyčajné. Kolekcia miniatúr alkoholu je zaujímavým suvenírom a elegantným darčekom, ktorý dodá oslave punc. Decentná línia malých fľaštičiek so žiarivým a priesvitným mokom vnútri si získa kohokoľvek. Majú v sebe niečo tajomné a  romantické, nemožno ich nezbožňovať pre pozdvihnutie a zamyslenie sa pri ich požívaní. Takáto línia si vyslúži pochvalu ako od zberateľa drobných mini fľaštičiek s alkoholom, tak od gurmána, ktorý rád experimentuje a hľadá nové chuťové svety.

Pre osobnú ochutnávku buketov si kúpte rozličný miniatúr alkoholu v mini fľaštičkach. Takto budete schopní vyskúšať mnoho vecí, ktoré by ste si inak mohli ťažko dovoliť. A možnože vďaka vám, niekto – alebo dokonca vy sami – objavíte nápoj, ktorý vo vás prebudí ten najlepší pôžitok z chuti a stane sa tou najlepšou značkou alkoholu vo vašom živote.

Odhaľte chute rozličných alkoholických nápojov, ich protirečivé a súzvučné miesta, nájdite nové pocity, zážitky a  pôžitky v darčekoch s pozoruhodne balenými mini fľaštičikami s alkoholom, ponúkanými Wellenmarkom.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií