Gin


Ružový gin vo Vašom gin tonicu

Gin je jedinečný nápoj. Len jediný dúšok a navždy si zapamätáte jeho chuť – suchá, plná, intenzívne bohatá a horká. Chuť jedinečnej kombinácie bobúľ trniek, semien zlatého koriandra, koreňa archanjeliky, pomarančovej kôry a ďalších ingrediencií.

Gin je silný, dobre rozpoznateľný nápoj, ktorý sa požíva správne len zriedka. No ak si potrpíte na dobrý koktail a exotické kombinácie, gin je vaša voľba. V tomto prípade ho nemožno nahradiť čímsi iným. Na začiatku nečakane silný a  ostro potiahnutý chuťou trniek, vyjavujúcich svoje najlepšie kvality. Chytí si vás na korenistú hranu a originalitu.

Tajomná príťažlivosť ginu spočíva v jeho jedinečnosti. Relatívne malé číslo výrobcov je kompenzované bohatou, výnimočnou chuťou. Na tejto stránke nájdete populárne druhy ginu, ktorý možno požiť, ako chcete.

Ak chcete dosiahnuť zábavu a príjemne stráviť čas, tak taká kúpa ginu je tým vhodným riešením. Odporúčame, aby ste spolu s ginom nezabudli ani na ostatné koktailové ingrediencie.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií