Sladkosti


Zdravé sladkosti pre hostí

Sladkosti nadchnú vždy. Sú znamením vrúcnych momentov a osláv, lákajú a spríjemňujú život. V ponuke Wellenmark preto môžete objaviť široký výber z tých najpôsobivejších, najlahodnejších sladkostí ako aj nezameniteľných a skvelých maškŕt.

Pre gurmánov, znalcov a milovníkov dobrého sme pripravili tie najlepšie a najchutnejšie sladkosti s eleganciou a jedinečnou chuťou, ktoré sa radia medzi jedny z najvzácnejších a budete si ich pamätať už po prvom ochutnaní. Ich chuť nemá obdobu a zároveň dáva možnosť okúsiť niečo z tradícií rozličných národov.

Oblátky a trubičky, znamenité plnené oblátky, nadpozemská chuť marshmallow a pastily, nadýchané muffiny s hrozienkami a kandizovaným ovocím, koláčiky a voňavé chrumkavé sušienky, exotikou preslnené džemy a sirupy, chalvy, šerbety, turecký med a hojnosť ďalších dezertov a koláčov.

Lákavé? A tá chuť je ešte lepšia! Všetky maškrty sa doslova rozplynú vo vašich ústach. Budete chcieť ochutnať všetky z nich. Nie je dôvod brániť sa našim sladkým návrhom, ktoré vás dostanú do rozkošnej všehochute sladkostí a nových pôžitkov, ktorými potešíte seba, alebo obdarujete blízkych.

Vyberte si to, čo máte najradšej, vhoďte do nákupného košíka a vyčkajte, kým to pride až k vám. Postaráme sa o vaše “sladké” sny, zabezpečíme ich v akomkoľvek množstve a ľubovoľnej kombinácii.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií