Čokoláda


Horká čokoláda. Lyra čokoláda. Lindt čokoláda

Vyberanie a príprava darčeka je veľká vec; chceme totižto nájsť niečo pôsobivé a zároveň využiteľné. Keď však nie je čas na špekulovanie, ako darček prichádza na scénu čokoláda a exkluzívne bonboniéry.

Odolať jej vábnej podmanivosti nie je ľahké. Ibaže pre tých, ktorí čokoládu zbožňujú, je to obrovské potešenie. Potešenie, čo chutí jedna radosť! Má v sebe výraznú chuť, množstvo výživných ingrediencií a jedno neodolateľne silné pokušenie. Jediným problémom je potom správny výber z toho množstva možností, ktoré sa zrazu núkajú.

Ako dať darčeku niečo osobité? Jednoducho siahnite po jednej z prémiových čokolád od významných výrobcov.

Zapôsobte, darujte čokoládu v podobe sladkého darčekového koša. Zabalíme ho. Popýšte sa svojou predstavivosťou a budete odmenení hŕbou darčekov v tradičných, ale aj netradičných čokoládových podobách, pripravených odhaľovať vám svoje hebké chute v sýtej harmónii sladkých vôní, ktoré sú pre vášnivých milovníkov čokolády naozaj to pravé.

Temné horké, mliečne biele. Chuť ovinutá spleťou tónov z  náplní ovocných a orechových, provokatívneho nugátu, najjemnejšie napenenej peny i fondánov, marmelád a sirupov aj poliev od výmyslu sveta!

Čokoláda skĺbená s exotickými ingredienciami, bude istotne vaším ideálnym darom na oslavu. Stvorte a predveďte kôš plný čokolády, ktorý bez výnimky spraví dojem tak silný, až prehĺbi dimenzie slasti z rozvoniavajúcej čokoládovej arómy.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií