Koňak, Brandy


Karpatské brandy ci francúzsky koňak

Prémiový koňak, zrelý Armagnac, ušľachtilá "eau-de-vie de vin" brandy sú tradične považované za špeciálny darček. Tým, že sú znakom dobrého vkusu a vychytenosti labužníka, sú tiež perfektným darom pre niekoho, kto považuje značku, status a kvalitu za dôležité.

Ako väčšina druhov brandy, koňak a Armagnac nie sú určené na pitie – sú určené na ovlaženie zmyslov. Ich chuť je ústredným bodom kvality u výrobcov. Sú obdivované. Každý dúšok obsahuje celé množstvo vnemov – intenzita chuti, komplexné a jemné chuťové nuansy.

Vrcholová kvalita a aromatický chuťový uzáver zanechávajú po poslednom dúšku v ústach neklamný znak Armagnacu, koňaku a iných brandy hroznovej odrody, cenených milovníkmi na celom svete.

Kvalita každého nápoja je definovaná celistvosťou buketu, ktorý môže v sebe zahŕňať aj sto chuťových stôp naraz. Čím viac je chuťových tónov vo vôni a chuti, tým výnimočnejší a drahší je nápoj.

Tieto nápoje sú tiež magickou ingredienciou, ktorá mení servírovaný chod na gastronomický pôžitok, vytvárajúc úplne nový rad chutí a chuťových pocitov.

Nadobudnutý koňak alebo Armagnac je šancou prehodnotiť jedinečnú rôznorodosť odtieňov v aróme a výnimočnom bukete. Vychutnajte si nakupovanie a stretnutie s ukážkami týchto ohromujúcich, jedinečných a nenapodobiteľných nápojov. Ponorte sa do celého spektra aróm a chutí, ktoré v sebe nesú ešte viac nuáns, viac tónov a viac....slasti.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií