Sviečky


Vonné sviečky a adventné sviečky

Vôňa všetkých našich sviečok je rovnomerne vyvážená a uvoľňuje sa počas celej doby horenia. Sviečka prevonia váš domov takmer ihneď, len v priebehu niekoľkých minút. Vonné sviečky obsahujú vysokokvalitnú zmes sójového a prírodného vosku, vďaka čomu je zaistené čisté horenie bez vylučovania škodlivých látok. Sviečky obsahujú prémiový vonný olej s obsahom esenciálnych výťažkov.

Luxusné vonné sviečky v skle perfektne zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Stala sa z nich obľúbená dekorácia i originálny darček, ktorý ocení každý milovník vonných sviečok. Sviečka v skle je navyše pomerne ekologická. Akonáhle dohorí, môžete dózu vymyť a použiť na niečo iné.

Správne zvolená vonná sviečka je presne to, čo privedie atmosféru vášho domova k dokonalosti. U nas nájdete vonné sviečky, ktoré váš domov naplnia príjemnou vôňou presne podľa vašich predstáv, ale zároveň sa vďaka svojmu dizajnu môžu stať aj štýlovým doplnkom interiéru. Na chatu jazdiť nemusíte. Útulnú atmosféru navodíte aj doma v byte uprostred rušného mesta. Praskajúca sviečka WoodWick má všetko, čo je k tomu potrebné: vydáva príjemné teplo, krásne vonia, a navyše praská ako oheň v krbe.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií