Darčekové koše


Darčekový kôš pre mužov a pre ženy. Výroba a donáška

Darčekový kôš musí byť atraktívny a neobvyklý – aby potešil - vytúžený. Aby bol s nadšením prijatý; zaujímavý. Aby bol čo najrýchlejšie rozbalený; praktický a darovaný so zámerom.

Jednoducho len to, čo ponúkame: jedinečne navrhnuté darčekové koše pre mužov a pre ženy, ktoré pozoruhodným spôsobom vyjadria vaše pocity a predstavy. Výstižné a dojemné, štýlovo naaranžované, s podrobne vyberaným obsahom – takýto dar, vyvolávajúci iba kopec krásnych pocitov, je symbolom uznania pre toho, kto je oslávencom. Ponúkame pozoruhodne širokú voľbu: darčekový kôš pre muža, pre ženu a rôzne navrhnuté sády, vhodné pre rozličné oslavy.

Šikovne navrhnuté darčekové koše Wellenmark sú ukážkou originálnych nápadov, štýlu a vkusného dizajnu. Rozžiaria oslavu, dodajú jej želanú atmosféru a pozoruhodnú sviatočnú náladu. Obdarúvanie sa zmení na drobné aristokratické matiné.

V našom obchode si môžete vždy vyladiť obsah, vzhľad a balenie darčekového koša – prípadne vytvoriť celkom nový, vlastný darčekový kôš na mieru pre konkrétnu príležitosť. Pre viac informácii o tomto, no aj o spôsoboch doručenia a informáciách o službách, navštívte stránku “Zákaznícky servis” a “Korporátni zákazníci”.

Kontaktuje nás, alebo nám, prosím, zavolajte, pokiaľ máte akékoľvek otázky, alebo záujem o objednávku. Naši experti radi prijmu vaše telefonáty a pomôžu vám s výberom správneho darčeka a darčekového koša, ktorý vyhovejú vašim potrebám, chutiam a želaniam. Nakoniec ukončia objednávku sumarizáciou platby a metódy doručenia.

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií