Darčekový kôš, čokoláda, delikatesy a nápoje pre Vás.
Kamenná darčeková predajňa a eshop s darčekovými košmi.

Wellenmark — miesto, kde vznikajú darčeky. Obchod pre tých, ktorí si cenia svoj čas a pohodlie. Vytvorili sme ho, aby ste mohli nakúpiť darčekový kôš kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností v čo najkratšom čase. Aby ste si vychutnali rozmanité chute dobrôt bez opúšťania domova alebo kancelárie.

Sme tu pre firemných zákazníkov aj jednotlivcov; každého z vás pozývame na fantastickú prehliadku našim virtuálnym výkladom, v ktorom vám predstavíme sladkosti a rad navrhnutých darčekových košov s maškrtami pre vašich priateľov, príbuzných, nadriadených, kolegov, klientov alebo obchodných partnerov.

V našej darčekovej predajni získate ručne balené darčekové koše s maškrtami exkluzívnych značiek – prekvapíte a potešíte nimi obdarovaných a umocníte príjemnú atmosféru oslavy. Spojenie chutného alkoholu a sladkých maličkostí v sebe správne uchováva dar zmeniť každú slávnosť na neopakovateľnú chvíľu. Originálny dizajn, vrcholová kvalita každej z ingrediencií, no tiež ich znamenitosť prispievajú k tomu, aby bol váš dar vďačne prijatý a dodal oslave jedinečnú príchuť.

Darčekový alkohol

Product added to wishlist

Používame cookies, aby sme zefektívnili prezeranie našej stránky. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, predpokladáme, že cookies na našej internetovej stránke Wellenmark vám vyhovujú. Viac informácií